Samsung Galaxy A32 vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım sizin fikirleriniz nedir, hangisini almalıyım? Kağıt üzerinde bakıldığında Note 8 Pro'nun işlemcisi daha iyi, A32'nin ise ekranı daha iyi. Kararsız kaldım.

Hangi konuda?

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım sizin fikirleriniz nedir, hangisini almalıyım? Kağıt üzerinde bakıldığında Note 8 Pro'nun işlemcisi daha iyi, A32'nin ise ekranı daha iyi. Kararsız kaldım.

Performans olarak Note 8 Pro çok daha iyi A32 ise ekran noktasında çok daha iyi dediğiniz gibi ama ben ikisini de önermem.
Öncelikleriniz nelerdir?
Kaç yıl kullanırsınız?

Yazılım, batarya, ekran çözünürlüğü, ekran yenileme hızı.

Ekran çözünürlüğü ve batarya olarak arada fark yok.
Ekran teknolojisi, tazeleme hızı ve batarya performansı olarak fark var.
Fakat işlemciler arasında neredeyse 2X fark var.

Ayrıca iki cihazda iyi değil zaten düşündüğüm fiyatlardalar ise, birinin işlemci fazla zayıf, diğeri hem eski hem yazılımı sıkıntılı.

Yazılım, batarya, ekran çözünürlüğü, ekran yenileme hızı.

A32 tokatlar diyecek kadar fark yok.
İki cihazda 1080p ve iki cihazın batarya farkı mAh olarak baktığımızda 500 mAh.
G90t, G80'den çok daha iyi bir yonga ama kimse Note 8 Pro tokatlar demiyor mesela.
1-2 konuda daha üstün diye tokatlar demek yanlış, iki cihazda farklı kitlelere hitap ediyor.

Bütçenizi 3500 olarak varsayıyorum;
Note 10s en mantıklı seçenek olur şu anda.
Oyun odaklı arıyorsanız X3 Pro çok iyi bir seçenek.

Geri
Yukarı