Samsung Galaxy A7 Alınır mı?

Daha fazla  
Şu an için aklımda A7 var ve fiyatı Vatan'da 1649 lira. Sizce bu telefona bu kadar para verilir mi, verilmez mi, alınır mı, alınmaz mı? Ya da bunun yerine bunu al, donanım bakımından daha iyi diyebileceğiniz bir telefon var mı? İyi, kötü görüş ve önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung A serisinde metal kasa kullandığı için fiyat bu kadar pahalı oluyor. Eğer tasarıma önem veriyorsanız alabilirsiniz.Ama performansa önem veriyorsanız o fiyata LG G3 öneririm.

Samsung Touchwiz arayüzü hoşuma gittiği için tercih ediyorum. İnternette birkaç inceleme video ve görsellerine baktım Antutu da 47 bin küsür ile 3. sırada olduğunu gördüm note 4 ün hemen altında A700-FQ MODELİ olması lazım sizce bu bilgi ne kadar doğru ?

Antutu programına güvenmeyin. Sürekli farklı sonuçlar çıkıyor. A7'nin ise o bütçeye güzel bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Kasa kalitesi ve tasarım olarak bence çok iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı