Samsung Galaxy A7 mi ? Samsung Galaxy Alpha mı ?

Doğukan1905

Kilopat
Daha fazla  
Sizce performans, yani donanım açısından Samsung Galaxy A7 mi, Samsung Galaxy Alpha mı ?
Not: Herkes biliyordur ki Samsung Galaxy Alpha'nın üretimi de durdu. Bu ayrıyetten bir problem çıkarır mı ? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kesinlikle Alpha der susarım. Üretim açısından sorun çıkmayacağına zira güncellemeleri de alacağı yönündeyim. Ben olsam düşünmem direk Alpha alırdım.

Yanlış hatırlamıyorsam Alpha daha üretilmeyecek diye bir haber okumuştum. Benim şahsi seçimim A7 olurdu. Bütçenizi belirtin, daha fazla seçenek var Samsung sizi yarı yolda bırakabilir.

Ben Alpha önermiyorum camı insanın eline bir garip geliyor A7 de ise Youtube de izlediğim video da kasmalar oluyordu istersen sende bir bak yalnız istersen A5 öneririm kendim biraz inceleme fırsatı buldum ve kesinlikle kasma olmayan bir arayüzü var.

Ben olsam yani kendi şahsen onu alırdım görünümü ile bende albenisi bir fazla. Sistem özelliklerine bakıyorsan A7 al o zaman. Sistem özellikleri olarak A7 daha iyi gibi görünüyor. Donanım olarak üstün. Karar sizin.
Bu arada Alpha 4K çekebiliyor. Daha hafif. Fakat SD kart ile genişletme yapılamıyor. Diyeceksin ki 4K çekiyor fakat hafıza kartı takılmıyor. Haklısın. Hangisi sana yarıyacaksa onu al.

Samsung'un tasarım olarak en çok beğendiğim cihazı Samsung Galaxy Alpha. Ancak teknik özellikte ayrı bir husus. Zaten tasarım olarak çok da uzak değil. Samsung Galaxy A7'nin çözünürlüğü falan Alpha'ya göre daha iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı