Samsung Galaxy Ace 2 Kapandı

Analiz03

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Arkadaşlar bugün başlıkda belirttiğim android telefonumu şarza koydum şarzı bittiği için. İyi güzel hoş o sırada bende işte sosyal sitelerde gezinmeye başladım. Gündelik haberler arkadaşlarım ne yaptıetti vs derken burnuma birden yanık kokusu geldi. İlk başta pc den geldiğini zannettim faket koku telefondan geliyordu. Telefonun şarz girişi aşırı ısınmış ve değişik bir yanık kokusu vardı. Telefon açıktı tabi bu sırada (%6 şarzı vardı). Sonrasında telefonu şardan çıkardım oldugu gibi bıraktım yerine. Biraz zaman geçtikten sonra telefon şarzı bitti kapandı. Tekrar şarza taktım yaklaşık iki saat felan durdu. Sonrasında açmaya çalıştım açılmadı.Sorunun şarz aletinden kaynaklı olabilceğini düşündüm aynı şarz aletiyle farklı bir telefonu şarza taktığımda şarz ediyordu. Sorun sizce ne olabilir. Başına böye bir olay gelen var mı? Garantiye göndermek dışında tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Telefonun bataryasını başka bir galaxy ace 2ye takıp şarj etmeyi dene. şarj olursa telefona tak eğer telefon açılırsa demek ki şarj girişinde problem var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı