İnceleme Samsung Galaxy Buds 2 kullanıcı deneyimi

İyi sosyaller. İki aydır kullandığım Buds 2 kablosuz kulaklığı kullanırken yaşadığım deneyimlerimi anlatacağım.

Kulaklığı Almanya'dan aldım ve beyaz olan rengini tercih ettim.

Ses Kalitesi

Ses kalitesi bir pro deneyimi yaşatmasada yine de kaliteli bir ses duyuyorsunuz ve kullandıktan sonra daha iyi ses veren bir cihazınız yoksa geçmek istemiyorsunuz. Baslar ve tizler dengeli isterseniz Wearable üzerinden ayarlayabiliyorsunuz.

Malzeme Kalitesi

Kulaklığın malzeme kalitesi fena değil fakat kutu ciddi anlamda kalitesiz, pazarda satılan çakmaların kutusunun malzeme kalitesi bile daha iyi olabilir. Güven vermiyor ve her an kırılacak gibi duruyor.

ANC

Ortam seslerini yani kalabalıktaki sesleri vs. iyi engelliyor. Uçakta denedim ve idare ediyor. Kısacası fena değil.

Şeffaf Mod

İsterseniz ortam sesini açıp kısabiliyorsunuz ve harika çalışıyor. Uzaktaki sesleri bile sesi artırarak duyabilirsiniz.

Dokunmatik

Dokunmatikler tam istendiği gibi ne çok hassas ne de sizi yoracak kadar uğraştırmıyor.

Şarj Süresi

Kutu yaklaşık 3-4 defa şarj ediyor kulaklığı ve tek başına yaklaşık 5-5.5 saat gürültü kontrolleri kapalı halde, 4.- 4.5 saat ANC aktif halde dinleyebiliyorsunuz. Ne kadar sürede şarj olduğuyla ilgili bir test yapmadım.

Kısaca olumlu yanları;

- Yeterli bir ses kalitesi
- İyi çalışan ANC ve şeffaf mod özelliği
- Sizi yormayan ya da çileden çıkartmayan bir dokunmatik.
- Hızlı ve kolay bağlantı ayrıca Werable sayesinde özelleştirme seçenekleri.

Olumsuz yanları

- Hiçbir şekilde suya, tere karşı dayanıklı değil.
- Kutu çok kalitesiz.

Almak isteyen varsa kısaca deneyimlerimi paylaştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kullandığım Buds 2'de sesi kıstığım zaman garip bir cızırtı sesi veriyordu. Sonra sattım zaten. Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.

Geri
Yukarı