Samsung Galaxy S23 256 GB kaç yıl gider?

Daha fazla  
Redmi Note 9 Pro'dan geçmeyi düşünüyorum. S24 malum Exynos'lu ve 12K fiyat farkı var, içim el vermiyor açıkçası. 1 yıl önce çıkması sizce almam için engel mi ve beni kaç yıl götürür?

Samsung'un yeni çıkan modellere en az 4 yıl güncelleme desteği var desek güncelleme olmadan da sağlam amiral gemisi. Sizi 2 yıl daha götürür desek rahat 5-6 yıl götürür. Fazlası sizde büyük ihtimal değiştirirsiniz.

Samsung'un yeni çıkan modellere en az 4 yıl güncelleme desteği var desek güncelleme olmadan da sağlam amiral gemisi. Sizi 2 yıl daha götürür desek rahat 5-6 yıl götürür. Fazlası sizde büyük ihtimal değiştirirsiniz.

Bende zaten öyle 6 yıl kullanan bir insan değilim sadece geçen senenin telefonunu almak bir tık geç kalınmışlık düşüncesi veriyor.

Bizim dayıoğlu 16 senedir Nokia N95 kullanıyor. S23 güzel telefon rahat 20 sene götürür.

Bende temiz kullanıyorum 25 sene falan olur her halde :D

Kral yatırım amaçlı alacaksan İPhone yüklen derim malum dolar hızla çıkmaya devam ediyor. Ama ben uzun süre kullanırım dersen fiyat performans için xiaomi derim.
Tabi S 23 de hakkını veren Bi telefon ama teknoloji yazılım çok hızlı ilerliyor eskiden olsa 6-7 sene rahat kullanırsın derdim de yinede 3 sene donma ısınma sorunu olmadan kullanırsın. Bu benim düşüncem.

Ben de temiz kullanıyorum 25 sene falan olur her halde :D

İnşallah, benim akıllı telefonlarda tek çekincem yazılımsal planlı eskitmenin dibine vurulması. Üzerinde çizik bile olmayan telefonlar donma ve kasmalardan sebep değiştirilmek zorunda kalınıyor.

Geri
Yukarı