Samsung Galaxy S3 açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cenker

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Bu gün telefonumu akşam şarja taktım ve şarjda bıraktım. Daha sonra elime aldığımda sürekli resetlemeye başladı Samsun Galaxy S3 logosu geliyor sonra tekrar kapanıyor ve tekrar aynı logo geliyor. Recovery menüsü dahil hiç bir şey çalıştıramıyorum. Ne yapmalıyım?

Bütün akşam pili, sim kartı ve sd kartı takmadan bıraktım sabah taktım sonuç aynı. Betpa garantili almıştım telefonu sizce göndermeli miyim garantiye?

Merhaba Cenker Bey geçmiş olsun.
Cihazın durduk yere böyle hata vermesi olanaksız.

Cihazınıza ne tür işlem yaptınız da bu durum meydana geldi? Daha açıklayıcı bilgi verir misiniz?

Anlattığınıza göre bu hatanın kaynağı yazılım sal gibi gözüküyor.

Ses açma+home+açma/kapama tuşuna veya ses kısma+home+açma/kapama tuşlarına basın. İki kombinasyondan biri işe yararsa bir çözüm bulabiliriz.

Telefonla hiç uğraşmadım öncelikle root atmaya bile çalışmadım sadece birden bu duruma geldi nedenini bende bilmiyorum. İki kombinasyonu da daha önce denedim, kombinasyonlar tam çalışacakken tekrar resetliyor telefon kendini

Telefonu pilini çıkararak kapat. Telefonu açmadan iki kombinasyonu dene. Zaten olursa kendisi açılır. Telefon açıkken dediklerimi yapmayın.

Pili taktığımda otomatik olarak açıyor kendini zaten ve aynı döngüye şarjı bitene kadar devam ediyor.

Pil takıldığında otomatik açılmaması lazım. O zaman tuşlara basılı tutarak pili takmayı deneyebilir misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı