Samsung Galaxy S4 Lollipop Güncellemesi Yayınlandı!

11825593_1081663965195328_5010651594274675464_n.jpg

Samsung Galaxy S4 modeli için Türkiye Lollipop güncellemesi yayınlandı.

@UğurKAYA Rusya sürümü kullanıyorum. Bu yeni çıkanı bilmiyorum. Deneyenler yazsınlar da bir an önce, ben de ona göre OzcanRom'a geçeceğim.

Şuan yazarken bile klavye arkadan geliyor, ara sıra kapanıyor.. Yok böyle bir şey arkadaş ya, delirmemek elde değil.

A aynı benim diğer telefon gibi doscovery var rootlu KitKat stok romda klavye kapanıyor bazen bide tarayicim dolphin açılışta bekliyor.

Geçenlerin çoğu geri dönmek istiyor. Fazla ısındığı ve bir o kadar fazla şarj yediği söyleniyor. İşin garip yanı farklı bir fikir yok herkes aynı problemden bahsediyor. Performanstan memnun olan var ama onlarda şarj ve ısınma sorunu ile karşılaştıklarını belirtmişler. Bir konu olmuştu o ara fazlası ile araştırmıştım. S4 kullananlar için önermiyorum açıkçası... Diğer telefonlarda Lolipop nasıl bilemem. Ama şu an Lolipop'suz gayet mutluyum. Umarım kendi kendine wifi bağlı iken geçmez. :)

İndirdim ve kurdum, sonuç maalesef hüsran. Telefon ısınıyor ve saçma sapan yerlerde donuyor. Daha bu sabah geçtiğim için çok net konuşmak biraz zor, birkaç gün kullanıp pil ömrü, sistem şişmesi vs. var mı yok mu göreceğim. Henüz Lollipop'a geçmeyen arkadaşlar şimdilik beklesinler derim ben.

Dün gece güncellemeyi yaptım arkadaşlar. Şuana kadar ısınma sorunu , takılma , donma falan yaşamadım. Pil ömrü KitKat ile aynı. Hoşuma gitmeyen bir durum olmadı dünden beri. Ancak sonradan ne olur bilinmez tabi. RAM biraz daha fazla kullanıyor KitKat'a göre. Ama bu bir sorun çıkarmadı bende. Gayet akıcı.

İndirdim ve kurdum, sonuç maalesef hüsran. Telefon ısınıyor ve saçma sapan yerlerde donuyor. Daha bu sabah geçtiğim için çok net konuşmak biraz zor, birkaç gün kullanıp pil ömrü, sistem şişmesi vs. var mı yok mu göreceğim. Henüz Lollipop'a geçmeyen arkadaşlar şimdilik beklesinler derim ben.

Mesajdan sonra 4 gün geçti. Gözlemleriniz neler Türkiye sürümü hakkında?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı