Samsung Galaxy Watch 4'e Google Asistan geldi!

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
24 Mayıs tarihinde artık Google Asistan saat üzerindeki Google Play üzerinden güncellenip akabinde de telefon üzerinden öncelikle İngilizce dil seçilerek kurulabilir. Ardından tekrar Türkçe yapabilirsiniz. Kurulum için bu gerekli.

Birkaç dakikadır deniyorum tek kelimeyle muhteşem olmuş. Saat gerçekten şu an için fonksiyonellik anladımda çağ atladı diyebilirim. Telefona artık dokunmadan neredeyse her şey yapılabilir durumda.

Kaynaklar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle çok güzel oldu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Falat kurulumda sorun şu ki sesli komut ile uyandırma Türkçe çalışmıyor hata veriyor. Onun yerine tuşla komut yaptık artık. Gerçekten çok iyi oldu Google Asistan.

Çıkmasının ardından aylar geçen ve Wear OS ile gelen Watch 4 ailesi sonunda Google Asistan'a kavuştu.
Ses algılama ve kısayol tuşu ile aktive edilebiliyor.

Resmi olarak çıktığı ülkeler arasında şu anlık Türkiye yok. Açtığınızda kurulum yaparken ülkenizde desteklenmiyor hatası alırsanız asistanın dilini İngilizce yapıp kurulum sonrası geri Türkçe yapıp kurulumu tamamlayabilirsiniz, böyle de sorunsuz çalışıyor.

Çıkmasının ardından aylar geçen ve Wear OS ile gelen Watch 4 ailesi sonunda Google Asistan'a kavuştu.
Ses algılama ve kısayol tuşu ile aktive edilebiliyor.

Resmi olarak çıktığı ülkeler arasında şu anlık Türkiye yok. Açtığınızda kurulum yaparken ülkenizde desteklenmiyor hatası alırsanız asistanın dilini İngilizce yapıp kurulum sonrası geri Türkçe yapıp kurulumu tamamlayabilirsiniz, böyle de sorunsuz çalışıyor.

Bende direkt Play Store de gözükmüyor. Nasıl çözerim hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeyle geliyor saatinizi güncellemeyi deneyin olmuyorsa bir sıkıntı vardır.

Sürüm doğru mu hocam sizdeki ile.

Güncellemeyle geliyor saatinizi güncellemeyi deneyin olmuyorsa bir sıkıntı vardır.

Az önce Samsung'u aradım konuştum bana dediler ki asistanın Türkiye'de desteği yok LAN biz nasıl yükledik o zaman daha önce. Telefona ve saate format atmadan önce yüklemiştim ve çalışıyordu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-20-08-57-33-53_7b142989cde9e3e82c42c360a14f17f0.jpg
    Screenshot_2022-06-20-08-57-33-53_7b142989cde9e3e82c42c360a14f17f0.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

Geri
Yukarı