Samsung GT S5620 telefonda SIM kartı olmamasına rağmen "Bilinmeyen Numara" üzerinden aranmak

Mr.Dragon

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şaka gibi gelecek ama değil.
Olay: Bu hafta bayram vasıtasıyla köye gittik ve köyde biri tuşlu, biri dokunmatik olmak üzere 2 Samsung telefon buldum. Tuşluyla eski oyunlar oynayıp nostalji yaptıktan sonra gözüm dokunmatik telefona gitti. Telefonun bataryası ölüydü fakat tuşlu telefon ile dokunmatik telefonun pilleri uyumluydu, ben de değiştirdim ve telefon açıldı. İçinde bir sürü oyun vardı ve onları oynadım (internet paketim bittiğinden dolayı tüm hafta). Her şey tamam telefonları bulduğum köye geri gittik, vedalaştık ve evime giden yola koyulduk fakat tam köyün bitiminde köyden aldığım dokunmatik telefondan içinde SIM kart olmamasına rağmen bilinmeyen numara yazan bir arama geldi. Açtığımda ilk bir hiçbir ses gelmedi fakat 1 2 saniye içinde normal bir evden gelebilecek arka plan gürültüsü ile en büyük kuzenimin sesi geldi ve sakin bir sesle dedi ki: "senin çok fazla oyuncağın var birisini bana verebilir misin?" ben yanıtlamadan korkup kapadım ve bir daha da arama gelmedi. Sizce bu neden kaynaklı olabilir? Ne Wi-Fi ne Bluetooth açık, çok merak ettim, yanıtlarınızı bekliyorum. (Arama sekansı bugün saat 16 - 17 civarlarında gerçekleşti.) (Önce hayal olduğunu düşündüm fakat yanımda oturan annemde telefonun çaldığını duymuş ve bilinmeyen numara yazısını görmüş.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı