Çözüldü Samsung J7 orijinal stock ROM nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

3507Enes

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geliştirici seçeneklerinden OEM kilit açmayı kapatmıştım sanırım bundan dolayı oldu cihaz daime + root var yazılım atarak çözebiliyoruz sanırım ama atarken bir sıkıntı yaşar mıyım diye size de sormak istedim. Bir de J7 Prime orijinal stock ROM'u nereden bulabilirim? Veya Odin'den atarken kablo bağlantısı kesilmesi sonucu ne olur?
Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F.

Çözüm
Cihazın brick olmaz değil mi bir de Android 7.0 sürümünün hangisini kurmaalıyım 7.0 istiyorum.

Hayır olmaz. G610F Cihazın hiç Güvenlik güncellemesi almamış. Sanırım bu sebebten dolayı Android 6 ya kadar Düşürebilmen mümkündür.

Hayır olmaz. G610F cihazın hiç güvenlik güncellemesi almamış. Sanırım bu sebebten dolayı Android 6 ya kadar düşürebilmen mümkündür.

Odin linkide atabilir misiniz? 32 Bit cihaz Custom binary fpr blcoked diyor o yüzden yazılım atacağım.

Odin linkide atabilir misiniz? 32 Bit cihaz Custom binary fpr blcoked diyor o yüzden yazılım atacağım.

Cihaz daha önceden de 7.1 veya 7.0'dı sanırım.

1701968918956.png

Hocam sizi yoruyorum ama işaretlediğim sürümü indirdim version kısmı kafamı karıştırdı da sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı