Samsung LS24AG300NRXUF monitör için HDMI kablo önerisi

Bütçe
3700

168182

Kilopat
Monitör
Samsung
Arkadaşlar merhaba, bugün Samsung bir monitör satın aldım. Benim HDMI kablosu hakkında pek bilgim yok ve sadece önceden aldığım HDMI kablosunu kullanıyorum.
Bu eski kablo 60Hz Philips monitörde takılı. Yeni ürün gelince sorunsuz şekilde 144Hz aktarım yapar mı, yoksa farklı bir HDMI almam gerekir mi?
Yani istediğim 1920x1080P'de 144Hz'yi yakalamak veya bilgisayarın performansına göre 100Hz'yi sunması.

Monitör:
Amazon.com.tr

Düşündüğüm kablo:

Sana HDMI 2.0 destekli bir kablo lazım pahalı olur ama yüksek hz akmak için vermek zorundasın sana buldum bir kablo bu ürünü bi incele
Bu monitörle birlikte kablo gelir mi? Ek olarak attığım kablo kötü mü? 1920x1080P için soruyorum. Bilgisayarım çoğu oyunda 144FPS vermiyor ama en azından 90-100FPS alırım gibi geliyor. Bu attığınız daha ucuzmuş bunu da ekleyeyim.

Bu monitörle birlikte kablo gelir mi? Ek olarak attığım kablo kötü mü? 1920x1080P için soruyorum. Bilgisayarım çoğu oyunda 144FPS vermiyor ama en azından 90-100FPS alırım gibi geliyor. Bu attığınız daha ucuzmuş bunu da ekleyeyim.
Her alınan monitörün yanında display port ve hdmi kablosu gelir bilgisayarınız 144 fps vermese bile kablo max 144 hz e kadar destekliyor sıkıntı yaşamazsın dostum zaten kutudan hdmi kablosu gelir o da max 144hz destekler ister 100 al ister 300 max 144 hz görüntü verir kablo

Her alınan monitörün yanında display port ve hdmi kablosu gelir bilgisayarınız 144 fps vermese bile kablo max 144 hz e kadar destekliyor sıkıntı yaşamazsın dostum zaten kutudan hdmi kablosu gelir o da max 144hz destekler ister 100 al ister 300 max 144 hz görüntü verir kablo
Çok teşekkür ederim dostum bunu bilmiyordum.

Son düzenleme:
O zaman gelen kabloyu denerim olmazsa bunu alırım. Çok teşekkür ederim, bilgilendireceğim.

Ürün geldi ama iki pixeli bozuk ve içerisinde iz var ve geçmiyor. Ayarlardan bakınca 144hz gözüküyor. Değişim başlattım.
Iyi yapmışsın dostum bence iade yapıp yeni alsan da olurmuş ama yinede değişim başlatmışsın umarım yine arızalı yollamazlar

Yeni konular

Geri
Yukarı