Samsung LS25HG50 Alınır mı?

isasahin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
çanakkale
Daha fazla  
Meslek
işci
Son düzenleme:
Monitör nasıl ?
24.5" LS25HG50 1ms Freesync 144Hz Gaming Monitor
Aradigimda forumda sonuc cikmiyor, ama bildigimiz cogu monitorlerden ustun bir alet. Neden tutulmadigini bilmiyorum. FPS ve online oyunlar icin mukemmel bir secim gibi geldi bana. Su anda indirimde. Gun bitmeden almayi dusunuyorum.

Bu da alacagim link;
Samsung LS25HG50FQMXUF 24.5" 1ms 144 Hz (Display+HDMI) Fiyatı
1355 TL.
Yormuyumlariniz icin tesekkur ederim.az once siparisi gectim :)
Hayırlı olsun bu arada

Monitör nasıl ?

Hayırlı olsun bu arada
Mukemmel.Oyun nanima sadece knight online oynuyorum.inanin pk da daha akilli ve bilincli oynamami sagladi.onceki monitorum sadece vga girisi olan 21inch casper markaydi.Gulmeyin.
Simdi cevreme cok hakim oynuyorum.Demek istedigimi anlamissinizdir.Eger birkac gun goz koruyucu modda kullanirsaniz normal moda gecince sasirirsiniz.filtresiz monitorlri yasaklamalilar bence :) 144hz olayini test edemedim.Edemiyecemde.dp cikisli degil kartim.Monitorun hdmi 60 ve 120hz lik girisleri var.ikisinidede denedim.pek fark goremedim.Ekran kartim gt 1030.(sistemin gerisi q6700+4gb ram+860evo)

Mukemmel.Oyun nanima sadece knight online oynuyorum.inanin pk da daha akilli ve bilincli oynamami sagladi.onceki monitorum sadece vga girisi olan 21inch casper markaydi.Gulmeyin.
Simdi cevreme cok hakim oynuyorum.Demek istedigimi anlamissinizdir.Eger birkac gun goz koruyucu modda kullanirsaniz normal moda gecince sasirirsiniz.filtresiz monitorlri yasaklamalilar bence :) 144hz olayini test edemedim.Edemiyecemde.dp cikisli degil kartim.Monitorun hdmi 60 ve 120hz lik girisleri var.ikisinidede denedim.pek fark goremedim.Ekran kartim gt 1030.(sistemin gerisi q6700+4gb ram+860evo)
İlginc ama internette dogru duzgun hiçbir incelemesine rastlamak mümkün değil bu monitörün.:)

İlginc ama internette dogru duzgun hiçbir incelemesine rastlamak mümkün değil bu monitörün.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntü açıları nasıl acaba? Çok sararma yapıyor mu? Işık sızması var mı?

Cevabınızı her ne kadar (tam) 1 ay gibi geç bir sürede verdiyseniz de yine de teşekkürler. ViewSonix XG2402 aldım. Çok memnunum. Samsung almama sebebim ayaklarının çok yer kaplaması.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı