Samsung M34 konuşurken ses kesiliyor

erdmoks

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RTX 4060
Selam. Vergisiz telefon kampanyası ile aldığım 5 aydır vergi iadesini alamadığımı canım telefonum M34'ün şikayetini dile getireceğim. Hiçbir şekilde hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Birilerinin karşısına çıkar da umarım yardımcı olabilirim bu konu ile.

Bugün artık illallah ettiğim sorununu anlatacağım. şebeke. Birileri ile konuşurken sürekli sesiniz kesiliyor, karşı taraf ya duymuyor ya da çok cızırtılı olduğunu belirtiyor. Ayrıca, telefonun ahize hoparlöründen de cızırtı sesi geliyor. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Aramayı kapatıp yeniden aramak durumunda kalıyorsunuz. Hadi, arkadaşınızı veya bir başkasını ararken böyle oldu, kapat tekrar ara. Ama işiniz bir kurumla ise aramayı kapatıp tekrar aradığınızda ya farklı temsilci geliyor ya sıraya giriyorsunuz vs vs. dakikalarca beklemesi de cabası. Sorunu forumda yaşayan birkaç kişi daha vardı.

2- çift tıklama sorunu: evet, klavye çift tıklıyor. Yazı yazarken sürekli düzeltmek zorunda kalıyorsunuz yazdığınız şeyleri. Aylar geçti telefonu alalı, hala düzeltilmedi.

3- ısınma sorunu: telefonu güneş altında sakın tutmayın. Gerçekten otobüste Instagram'a girdiğim için telefon sanki elimde eriyecek gibi oluyor. Zaten Instagram'da kasıyor telefon. Üstüne delilercesine ısınıyor. 2 sene sonra bu vergi indirimi olayı bitince direkt satacağım bu telefonu.

Vodafone ve Türk Telekom kullandım, şebeke sorunu yaşamadım, ısınma sorunu ise verimsiz çipsetten olduğundan pek takmıyorum ama çift tıklama...

Çok yazı yazan biri olarak çift tıklama bir ciddi sıkıntı olsa da 3-4 sene kullanma planım var.

*Vergi iademi bende daha alamadım

Vodafone ve Türk Telekom kullandım, şebeke sorunu yaşamadım, ısınma sorunu ise verimsiz çipsetten olduğundan pek takmıyorum ama çift tıklama...

Çok yazı yazan biri olarak çift tıklama bir ciddi sıkıntı olsa da 3-4 sene kullanma planım var.

*Vergi iademi bende daha alamadım
hocam bu ses kesilmesi konusunu şimdi araştırıyorum. Vodafone'u aradım, farklı bir telefonda deniyorum sim kartını. Eğer sorun devam ediyorsa sim kartındadır diyeceğim ama müşteri temsilcisi hat değerlerinin çok yüksek olduğunu, sorun olmadığını iletti. bakalım...

hocam bu ses kesilmesi konusunu şimdi araştırıyorum. Vodafone'u aradım, farklı bir telefonda deniyorum sim kartını. Eğer sorun devam ediyorsa sim kartındadır diyeceğim ama müşteri temsilcisi hat değerlerinin çok yüksek olduğunu, sorun olmadığını iletti. bakalım...
Sorun sim kartıyla ilgili gözüküyor. -1 sorun 🤣🤣🤣

Sorun sim kartıyla ilgili gözüküyor. -1 sorun 🤣🤣🤣
Vodafone'un konuyla ilgili açıklaması :

Baz istasyonlarında genel bir sorun var, hattınız da ondan etkileniyor. Çevremde başka vodafone kullanıcıları da var ama bu sorunu yaşamıyorlar dediğimde ise bazı hatlar etkilenir dedi. Süreç uzun sürebilirmiş... Bilgisi olan var ise söyleneni değerlenedirebilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı