Samsung S20 FE Snapdragon ısınıyor

gncr

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2023 Kasım'da S20 FE 6 GB Snapdragon modelini almıştım araştırmalarım sonucu. O günden beridir bir türlü ısınamadım. Instagram hatta Twitter'da bile gereksiz derecede ısınması canımı sıktı, şimdi hava soğuk yine ama yazın başımı ağrıtacak gibi gözüküyor. Satıp A34'e geçmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapayım? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Arkadaşlar merhaba, 2023 Kasım'da S20 FE 6 GB Snapdragon modelini almıştım araştırmalarım sonucu. O günden beridir bir türlü ısınamadım. Instagram hatta Twitter'da bile gereksiz derecede ısınması canımı sıktı, şimdi hava soğuk yine ama yazın başımı ağrıtacak gibi gözüküyor. Satıp A34'e geçmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapayım? Fikirlerinizi merak ediyorum.
Kaç derecelere kadar ısınıyor?
Ayrıca neden a34?

O cihazda ısınma sorun zaten. Genel olarak kullananlar ısınıp parlaklığı kısmasından çok ısınmasından yakınıyor. Ben S20FE de kalmayı tercih ederdim. Ben cihazı aldıktan Max 1 sene ya da garantisi bittikten sonra root atıp ROM atacağım için performans gerektirmeyen işlerde işlemci hızını kısar hatta A77 çekirdekleri kapatırdım.

CPU-Z'den baktığım kadarıyla 40 derecenin üstünde seyrediyor 15dk Instagram kullanımı sonucu. A34 ise araştırdığım süreçte bir alternatifti ondan yazdım.

Normal sıcaklıklar bence. Çok da sorun olmaz.

Geri
Yukarı