Samsung S23 FE için koruma camı önerisi

BiSakin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, elimde Samsung S23 FE modelli telefon var ve ben şeffaf kılıfla kullanan birisiyim telefonu. Sorum şu, ortalıkta bir sürü ekran koruyucusu var yok nano seramik cam hayalet diye. Ben telefonum için iyi yapışabilen, çizilmeler saglam olan, ana ekrandan once koruyucu camın kırılacagı bir cam istiyorum, sizce bu durumda saydıklarımdan hangi tür koruyucu tavsiye edersiniz? Bir de diğer sorum olan şey, ben hayalet camları seviyorum şimdi düzgün bir hayalet cam alsam ön kamerayı kaplayacağından dolayı sizce alınmalı mıdır yani kamerayı etkiler mi veya ekranımın canlılığını düşürür mü, eğer tavsiye etmiyorsanız hayaleti, en iyi koruma camı olan tür nedir? Seçtiginiz türle alakalı bana telefonum için link bırakırsanız sevinirim.

Kameranın üstünü kapatan kırılmaz camdan uzak durun. Zamanla ekran üzerinde biriken yağ ve pislik, özçekim esnasında fotoğrafın kalitesini bulanıklaştırıp renk canlılığını alıyor. Ana ekrandan önce camın kırılmasının kırılmaz camdan çok kılıfın daha çok etkisi var. Kenarları birkaç milim ekranın üzerinde olan kılıflarda darbe direkt ekran yerine kılıfa yansıyor. Hayalet camlar üzerinde de ekran canlılığını düşürme oranı normal camlara göre daha yüksek.

Geri
Yukarı