Samsung S23 FE vs iPhone 12

can bozok

Yoctopat
Daha fazla  
Daha yeni S23 FE 256 GB aldim ve sarji cok hizli bitiyor. Oyunlarda aşırı isiniyor. Sizce ikinci el satip iPhone 12 mi alsam? İkinci el mediamarktan 24 bine satin aldim. Tuketici hakem heyetine basvurdum. Cevap gelirse iadem olur mu?

Daha yeni S23 FE 256 GB aldim ve sarji cok hizli bitiyor. Oyunlarda aşırı isiniyor. Sizce ikinci el satip iPhone 12 mi alsam? İkinci el mediamarktan 24 bine satin aldim. Tuketici hakem heyetine basvurdum. Cevap gelirse iadem olur mu?

Hocam iade olur mu bilmemde iPhone 12 alırsanız rezil olursunuz. iPhone alınacaksa en düşük 13 alınmalı ve asla düz paket alınmamalı, yerine Pro'ya da Pro Max alınmalıdır.

Hocam MediaMarkt ikinci el mi satıyor ayrıca sıfırı 21k telefon ikinci el nasıl 24 k aldınız iade edin.

İlk 1 2 hafta batarya kendini optimize ediyor diye biliyorum şu an S21 FE ile aynı bataryaya sahip sanırım S23 FE taviki işlemci farkıyla S23 FE daha iyidir fakat ben S21 FE kullanıyorum ve 1 hafta içinde ekran sürem 1 2 saat arttı bence çok oyun oynamıyorsanız S23 FE de kalmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı