Samsung s3 mini ı8190'ye Cyanogenmod 12 nasıl kurulur?

ibrahim03

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese selam, benim sizlere bir sorum olacak. Sorum şu, ben tel cyanogenmod 12 kurmak istiyorum. İndirdiğim site adresi NovaFusion - Downloads, buradan indirdiğim dosya rar olarak çıkıyor. Ama ben odin 3.07 programını çalıştırdığımda, pda tıklatığımda bu indirmiş olduğum rar dosyasını göremiyorum. Uzantısı tar-md5-smd uzantıları gözükmüyor, yani lafın kısası odin'i çalıştırdığımda pda tıkladığımda hiç dosya göstermiyor. Ama benim indirdiğim siteden bu şekilde gösteriyor. Cm12.0_golden.nova.20150210 diye çıkıyor, bana yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada benim tel Samsung s3 mini ı8190.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben telefonuma CyanogenMod KitKat 4.4.4 yükledim. Şimdi orijinal rom yüklemek istiyorum. Bana Samsung S3 Mini I8190XXAMA1 orijinal rom yazılımı lazım. Nereden bulabilirim? Bana yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler. Birde arkadaşlar bu I8190XXAMA1 yerine I8190XXAMG4 kurabilir miyiz? Çünkü ben i8190AMG4 yazılımını buldum ama ı8190xxama1 yazılımını bulamadım.

Cevaplarınızı bekliyorum.

I8190XXAMA1 orijinal rom yazılımı lazım. I8190XXAMG4 olur mu, destek verir mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı