Samsung s3 mini I8200Q Odin'den rom atma

bayram27

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benm cihazım I8200Q ve ben cihazıma Odin'den romunu tekrar atmak istiyorum ama hep I8190 çıkıyor. Benim cihazıma göre bulamadım lütfen yardımcı olun ve ben Odin'den rom atarsam cihazımdaki kendinden yüklü uygulamaların hepsi silinir mi?

Sorununuzu en başından anlatır mısınız?
Kardeşim benim cihazım S3 mini I8200Q Android sürümü 4.2.2 ve ben 4.1.2 yapmak istiyorum mümkün mü? mümkünse yapabileceğim ayarı anlatır mısınız?

Kendinden yüklü uygulamalar silinmez. Buyurun cihazınıza uygun sürüm:

Firmwares | SamMobile | Page 3

Ben indirdim Odin'i nasıl kullanacağımı anlatır mısınız? Ve doğru olduğuna emin misiniz? çünkü cihazımın brick olmasını istemiyorum. Bir de ben telefonu aldığımda 4.2.2 sürümdü yani 4.1.2'ye çevirsem bir sorun olur mu ?

Samsung Galaxy S3 Mini Root Rehberi - Technopat

Bu konuya bakınız. Ayrıca bahsettiğiniz durumdan bir sorun olmaz.

O rehber I8190 için değil miydi? I8200Q'da olacağını sanmıyorum.

Kardeşim benim cihazım S3 mini I8200Q Android sürümü 4.2.2 ve ben 4.1.2 yapmak istiyorum mümkün mü? mümkünse yapabileceğim ayarı anlatır mısınız?

Ben indirdim Odin'i nasıl kullanacağımı anlatır mısınız? Ve doğru olduğuna emin misiniz? çünkü cihazımın brick olmasını istemiyorum. Bir de ben telefonu aldığımda 4.2.2 sürümdü yani 4.1.2'ye çevirsem bir sorun olur mu ?

4.1.2'ye çeviremezsiniz, çevirseniz dahada iğrenç olur. Samsung uygulamalarıda silinmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı