Samsung S4 mü Discovery 2 mi?

Hangman

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bu sene sonuna kadar bir süre içerisinde telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Samsung S4 ve Discovery 2 var. Sizce hangi telefon daha iyi? ( Zenfone 5'te olabilir, zenfone 6'yı önermeyin çünkü bana göre çok büyük)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiiki de Galaxy S4. 100 TL daha ucuz ve daha performanslı Note 3 Neo var 5.5'' fakat büyük ekran istememişsiniz. Başka da alternatif yok zaten.

Tabiiki de Galaxy S4. 100 TL daha ucuz ve daha performanslı Note 3 Neo var 5.5'' fakat büyük ekran istememişsiniz. Başka da alternatif yok zaten.
Olabilir ama bende öğrenciyim öyle çok büyük olmasını istemiyorum. S4 bence daha ideal Note 3 Neo'dan. Ama kesinlikle olmaz demiyorum çünkü yaza kadar fiyatları bayağı düşer diye düşünüyorum. Bir göz attım da güzel telefonmuş :) .

İlk olarak GM'ı hiçbir cihazla kıyaslamaya koyma alacağın cevap bellidir.
Zenfone 5 alabilirsin.
Olabilir Zenfone 5 te alabilirim.

S4 alacak kadar bütçeniz var ise LG G2 alın.
Olabilir bakalım yaza kadar iyice araştırırım sizlerinde görüşlerini alırım.

Olabilir ama bende öğrenciyim öyle çok büyük olmasını istemiyorum. S4 bence daha ideal Note 3 Neo'dan. Ama kesinlikle olmaz demiyorum çünkü yaza kadar fiyatları bayağı düşer diye düşünüyorum. Bir göz attım da güzel telefonmuş :) .

Olabilir Zenfone 5 te alabilirim.

Olabilir bakalım yaza kadar iyice araştırırım sizlerinde görüşlerini alırım.
Note 3 Neo gibi cihazlar kişinin tablet ve bilgisayar ihtiyacını %50 azaltan cihazlar. Hem S4 ten daha güncel aralarında 1.5 yıl var...

Bu arada babamla karar verdik, HTC One alacağız. Amcam yurtdışına çıkmıştı oradan Asus Zenfone 5 getirecekti fakat bulamamış. babamda dedi boşver sen onu 2. elden güzel bir telefon bakarız dedi. 1000 tl ye 2. el HTC One varmış. Onu almayı düşünüyoruz (telefon sağlam). Sakıncası var mıdır 2. elin ?

Bu arada babamla karar verdik, HTC One alacağız. Amcam yurtdışına çıkmıştı oradan Asus Zenfone 5 getirecekti fakat bulamamış. babamda dedi boşver sen onu 2. elden güzel bir telefon bakarız dedi. 1000 tl ye 2. el HTC One varmış. Onu almayı düşünüyoruz (telefon sağlam). Sakıncası var mıdır 2. elin ?
Temiz ise alınız derim. Kaçmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı