Samsung S8/+ vs Iphone 7 128 GB

S8 ama sadece S8 plusu boşver aşırı gereksiz büyük. Parmak okuyucuya yetişmesi de zor normal tek elle tutmada. iphone u boşver kulaklık girişi bile yok.

S8 ama sadece S8 plusu boşver aşırı gereksiz büyük. Parmak okuyucuya yetişmesi de zor normal tek elle tutmada. iphone u boşver kulaklık girişi bile yok.

İphone 7 yerine iphone 7 plus al. Portre moduyla mükemmel fotoğraflar çekebilirsin. Samsung mu iphone mu diyecek olursanız tabiki iphone.

S8 ve S8+ şuan tartışmasız lider konumda. iPhone 7'den çok üstün bir telefon. İkisi arasından da sizi bilmem ama ben S8+'ı çok büyük buluyorum. Dolayısıyla önerim S8.

iphone diyenler güldürmeyin lütfen s8in kamerası gayet iyi çekiyor ayrıca donanım açısından S8 daha iyi. Yazılım tercihe bağlı ikisi de gayet stabil. iphone da teknik servis mi varmış? :neşeli::esne:

iphone diyenler güldürmeyin lütfen s8in kamerası gayet iyi çekiyor ayrıca donanım açısından S8 daha iyi. Yazılım tercihe bağlı ikisi de gayet stabil. iphone da teknik servis mi varmış? :neşeli::esne:

Anladığım kadarıyla samsung kullanıyorsun. Telefonun arıza yapınca görürsün teknik servisi. [emoji28]

İphone 6S kullanıcısı olarak benim tercihim 7 veya 8 serisi değil Samsung S8 olurdu. Çünkü gerçekten her yönüyle iyi bir telefon. Şunuda belirtmeden geçemeyeceğin. İphone kazıkçı demek ne demek ? Görende diğer markalar amiral modellerini 1500₺'ya satıyor sanacak. Sonuç olarak Samsung S8 de pahalı telefon İphone 7 de pahalı telefon. Biri diğerinin yarı fiyatında değil. Milletçe kullanmadığımız veya elde edemediğimiz şeyleri gömme huyumuz var maalesef. Henüz İphone 7 alıp da pişman olan görmedim. Ha yine söylüyorum şahsi tercihim S8 olur.

Anladığım kadarıyla samsung kullanıyorsun. Telefonun arıza yapınca görürsün teknik servisi. [emoji28]
5 yıl s3 kullandım bir sorun çıkmadı 1 yıl önce camı kırıldı onu da değiştirdim çarşıdaki bir telefoncuda. Sen rahat ol bize her yer teknik servis. Şu anda S8 var gayet iyi çok memnumum 2600TL ye yurtdışından aldım yakın zamanda ücretsiz wireless charger gelecek. Bak bakalım Apple ücretsiz bir şey dağıtıyor mu? (y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı