Samsung SSD 860 Evo 500GB alınır mı?

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon TR den almak daha sağlıklı olmazmı 90 TL fark için sonuçta bu ürünün 5 sene Garantisi var. Birde bu site güvenilirmi kargo ABD'den mi geliyor ?
Araştırabilirsiniz siteyi. Herkesin kendi tercihleri tabii TR'den de alınabilir. Bulduğum en uygun fiyatı an itibariyle 540 TL. 130 TL fark var arasında eğer ciddiye almıyorsanız bu farkı alabilirsiniz.

30dk kadar önce Newegg'den 411TL'ye aldım. Düşünmeden al kısacası.
İyi almışsın kargo süresi ne kadar sürüyor amazon da fiyat değişikliği yok şu an.
Amazon TR den almak daha sağlıklı olmazmı 90 TL fark için sonuçta bu ürünün 5 sene Garantisi var. Birde bu site güvenilirmi kargo ABD'den mi geliyor ?
Sana katılıyorum dostum hatta vatan dan almak istedim muhatap bulmak için ama ciddi fark oynuyor bütçede kısıtlı olunca üçün beşin hesabını yapmak durumun da kalıyorsun şu da geldi aklıma yılbaşında indirim olur mu fiyat daha düşermi acaba beklesem mi bilemedim.

İyi almışsın kargo süresi ne kadar sürüyor amazon da fiyat değişikliği yok şu an.
Açıkçası Black Friday haftası olduğu için 2 haftayı bulacak diye düşünüyorum ama site 3 ile 5 gün arasında yollayabildiğini ve bu konuda en hızlısı olduğunu iddia ediyor.

Açıkçası Black Friday haftası olduğu için 2 haftayı bulacak diye düşünüyorum ama site 3 ile 5 gün arasında yollayabildiğini ve bu konuda en hızlısı olduğunu iddia ediyor.
Şu anki fiyatı değişti mi gerçi cuma günü için se bitmiştir sanrım yine 489 iyi fiyat taksitlendirme olsa daha iyi olurdu.
Farklı bir kampanya başlamış bakabilirsin nedersin.
SAMSUNG 860 EVO Series 2.5" 500GB SATA III V-NAND 3-bit MLC Internal Solid State Drive (SSD) MZ-76E500B/AM Internal SSDs - Newegg.com
@UmuTzn Pardon 388 TL gördüm kargo ücreti kdv falan fiyat 533 TL ye geliyormuş. 😊

Son düzenleme:
Şu anki fiyatı değişti mi gerçi cuma günü için se bitmiştir sanrım yine 489 iyi fiyat taksitlendirme olsa daha iyi olurdu.

Farklı bir kampanya başlamış bakabilirsin nedersin.
SAMSUNG 860 EVO Series 2.5" 500GB SATA III V-NAND 3-bit MLC Internal Solid State Drive (SSD) MZ-76E500B/AM Internal SSDs - Newegg.com
@UmuTzn Pardon 388 TL gördüm kargo ücreti kdv falan fiyat 533 TL ye geliyormuş. 😊
Bugün son gün. Fiyat 388TL bu fiyatın üzerine VAT dedikleri KDV değeri ve kargo ücreti ekleniyor. Türkiye'ye özel olarak şöyle bir kampanya yapmışlar.
Use promo code NEWEGG2018TUR for ₺100 off an order of ₺250+. 1 use per customer. Deal ends November 25 at midnight Pacific Time. Exclusions apply.
250TL ve üstü alışverişlerde yazan kodu uygulayarak 100TL indirim kazanıyorsunuz bu şekilde de TR'den daha ekonomik olarak geliyor ama uluslararası garantili bir ürün oluyor.

Bugün son gün. Fiyat 388TL bu fiyatın üzerine VAT dedikleri KDV değeri ve kargo ücreti ekleniyor. Türkiye'ye özel olarak şöyle bir kampanya yapmışlar.

250TL ve üstü alışverişlerde yazan kodu uygulayarak 100TL indirim kazanıyorsunuz bu şekilde de TR'den daha ekonomik olarak geliyor ama uluslararası garantili bir ürün oluyor.
Kampanya çok iyi aslında ama Newegg denen site güvenilirmi daha önce sipariş eden varmı ?

Kampanya çok iyi aslında ama Newegg denen site güvenilirmi daha önce sipariş eden varmı ?
Bir kaç önemli siteden birisi Amerika'nın. 2017 yılında TR'ye sevkiyata başladılar. Pek ilginiz yok herhalde yurt dışı alışverişine. İlk defa duyuyor olmanız ilginç.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı