Sanal makine için güncel macOS ISO dosyası ve ayarları

NLRezonance

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gayrimeşru danışmanı
Arkadaşlar, guncel ve yeni bir surumunu nereden indirebilirim? Ayrica sanal makinemin ayarlari nasıl olmali? Acer AN515-57 kullanicisiyim ve 16 GB RAM'im, 512 GB depolamam mevcut. Hayirli forumlar.

Aradığınız bilgi bu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işine yarayabilir belki.

Bu işine yarayabilir belki.
12GB olmasi normal mi?

Sen 8 GB'da kullanabilirsin ama 8 GB altı olursa sıkıntı olabilir.

Hayir isletim sistemi boyutundan bahsediyorum macOS adam. RAM'im 16 GB sanal makine kullanmayali da uzun zaman oldu. Sanal makineyi acmadigim zamanlar oyun oynarken sıkıntı cikmaz degil mi ayrica depolama alanini vs. secimi vardi sanirim o kac GB secilmeli.

Hayir isletim sistemi boyutundan bahsediyorum macOS adam. RAM'im 16 GB sanal makine kullanmayali da uzun zaman oldu. Sanal makineyi acmadigim zamanlar oyun oynarken sıkıntı cikmaz degil mi ayrica depolama alanini vs. secimi vardi sanirim o kac GB secilmeli.
Özür dilerim ben yanlış anlamışım. 12GB olması normal RAM 8GB (ben 4 GB kullanmıştım) oyun oynarken sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum zamanında ben de windows'ta sanal makine kurmuştum oyun oynamama bir etkisini görmedim depolama alanı 40 GB öneririm. Bir de kullandığın sanal makineyi öğrenebilir miyim?

Özür dilerim ben yanlış anlamışım. 12 GB olması normal RAM 8 GB (ben 4 GB kullanmıştım) oyun oynarken sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum zamanında ben de Windows'ta sanal makine kurmuştum oyun oynamama bir etkisini görmedim depolama alanı 40 GB öneririm. Bir de kullandığın sanal makineyi öğrenebilir miyim?

VMware kullanıyorum macOS adam. Sen benim icin bicilmis bir kaftansin. Ya soyle söyleyeyim sana yazilim muh ogrencisiyim MacOS'da kod yazma deneyimini merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı