Sanal makinedeki Windows lisanslı geliyor

Imparator878

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben VMware'den bir sanal makine kurduğumda Windows hep lisanslı geliyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben VMware'den bir sanal makine kurduğumda Windows hep lisanslı geliyor. Nasıl düzeltebilirim?
Kullandığınız ISO modifyeli ise büyük ihtimalle normaldir. Ama eğer orjinal ISO kullanıyorsanız Windows’u otomatik kurarken yanlışlıkla fark etmeden key koymadığınıza emin olun. Eğer sisteminizde bir gömülü bir key varsa onu da kullanıyor olabilir. Onun dışında sanırım yapacak bir şey yok.

Kullandığınız ISO modifyeli ise büyük ihtimalle normaldir. Ama eğer orjinal ISO kullanıyorsanız Windows’u otomatik kurarken yanlışlıkla fark etmeden key koymadığınıza emin olun. Eğer sisteminizde bir gömülü bir key varsa onu da kullanıyor olabilir. Onun dışında sanırım yapacak bir şey yok.
Orjinal ISO kullanıyorum.Büyük ihtimal Microsoft hesabıma bağlı keyim olduğu için otomatik giriyor.Başka Microsoft hesabı girsem bile.
Birde keyim Windows 10 Home Single Language.Pro kurmama rağmen aktifleşiyor.

Orijinal ISO kullanıyorum. Büyük ihtimal Microsoft hesabıma bağlı keyim olduğu için otomatik giriyor. Başka Microsoft hesabı girsem bile.

Bir de keyim Windows 10 Home Single Language. Pro kurmama rağmen aktifleşiyor.

Hocam bir kere girdiniz mi VMware onu tutuyor hiç key falan istemiyor ben de yaşıyorum VMware'yi kaldırıp yeniden kurdum key istemeye başladı.

Orjinal ISO kullanıyorum.Büyük ihtimal Microsoft hesabıma bağlı keyim olduğu için otomatik giriyor.Başka Microsoft hesabı girsem bile.

Birde keyim Windows 10 Home Single Language.Pro kurmama rağmen aktifleşiyor.
Garip ama VMWare Workstation Pro kullanıyorsanız belki bir ihtimal ondan dolayı da olabilir.

Ben sanal makine kullanıyorum kendim kuruyorum bana ait ve Microsoft'dan ISO sayesinde ücretsiz kuruyorum key istemiyor bilginiz olsun.

Geri
Yukarı