Sanırım "S2 Son Silah" asla geri dönmeyecek

Ben sadece IDA programıyla DLL'lerin içine baktım. Tek yapabildiğim de içine bakmak oldu çünkü yazılım konusunda hiçbir bilgim yok.
Hocam oyunu oynarken bağladığınız server dosyaları apayrı türlerde. Kaynak kodları gerekiyor.
Kaynak kodlarına erişmek imkansız ama. Kaynak kodları haricinde illaha ki bir yol olmalı.

Ben sadece IDA programıyla DLL'lerin içine baktım. Tek yapabildiğim de içine bakmak oldu çünkü yazılım konusunda hiçbir bilgim yok.

Kaynak kodlarına erişmek imkansız ama. Kaynak kodları haricinde illaha ki bir yol olmalı.
Hocam şöyle anlatayım Minecraft üzerinden. Minecraftı indirirsiniz, oyunu açarsınız ve oyunu multiplayer olarak oynayabilirsiniz. Minecraft dosyalarından sunucu yapamazsınız. Bağlandığınız sunucunun dosyalarına erişemezsiniz. Yapabilecek birisi bütün oyunu decrypt etmeli. Sıfırdan server için kod yazmalı.

Hocam şöyle anlatayım Minecraft üzerinden. Minecraftı indirirsiniz, oyunu açarsınız ve oyunu multiplayer olarak oynayabilirsiniz. Minecraft dosyalarından sunucu yapamazsınız. Bağlandığınız sunucunun dosyalarına erişemezsiniz. Yapabilecek birisi bütün oyunu decrypt etmeli. Sıfırdan server için kod yazmalı.
Dediğim gibi bu konularda bilgim yok ama senin dediğine göre de oyun hakkında yapılabilecek hiçbir şey kalmıyor. Kaynak kodları verilmez zaten çünkü kaynak kodlarının verilmesi resmen oyunu teslim etmek gibi olur. Dediğim gibi acaba iletişime geçmeye çalışıp, server dosyalarını alabilir miyiz?

Dediğim gibi bu konularda bilgim yok ama senin dediğine göre de oyun hakkında yapılabilecek hiçbir şey kalmıyor. Kaynak kodları verilmez zaten çünkü kaynak kodlarının verilmesi resmen oyunu teslim etmek gibi olur. Dediğim gibi acaba iletişime geçmeye çalışıp, server dosyalarını alabilir miyiz?
Denemesi bedava. 😊

Denemesi bedava. 😊
Sorun şu: onlarla iletişime nasıl geçeceğiz? Attığım ekran görüntüsündeki gibi iletişime geçmeye çalışsam büyük ihtimal cevap vermezler ama belli olmaz bilemiyorum. Ayrıca, Netmarble Türkiye'den çok Netmarble Korea ile iletişime geçilmeli. İkisine de yazmayı deneyeceğim. Sence ne yapılmalı? Diyelim cevap verilmedi, oyunu tekrar oynanılabilir kılmak için yapılacak bir şeyler var mıdır? Server dosyaları ve kaynak kodları olmadan?
Hocam oyunu oynarken bağladığınız server dosyaları apayrı türlerde. Kaynak kodları gerekiyor.
Merhaba tekrardan. Bir hafta önce S2 son silah sunucusuna davet edildim ve amaç bu konularda bilgili olan birini bulmak veya geliştiricilerle iletişime geçmekti. Gün geçtikçe birileri geldi sunucuya ve bu işlerde bilgili birkaç kişi de bulduk. Oyun client tabanlı olduğu için sanırım oyunun client veya server dosyalarına girerek oyunu kendi ipmize yönlendirmemiz gerekiyormuş bu sayede oyun ile sunucu arasındaki "Packets" denilen şeyler sayesinde bir şey yapılabiliyormuş. Aynı işlemi Arctic Combat için yapan biri verdi bu bilgileri ve Arctic Combat için yaptığı private server işini tamamlayınca S2'ye odaklanacak.

Geri
Yukarı