Sapphire 7900 XTX Nitro+ alınır mı?

Hocam madem sadece Nitro sorunlu Sapphire kart üretmesin o zaman? Pulse RX 5600XT kartımı 1 defa değişime gönderip bir defa da reballing yaptırdım :D, bence biraz tecrübe kazanıp yorumlamak daha mantıklı olur.

Hocam onu demek istiyorum bende. Sen diyorsun ki Pulse kartım arıza verdi. Pulse, Sapphire'nin alt yani giriş segment modeli. Nitro ise üst düzey modeli. İkisini bir kefede tutamazsın. ASUS'unda hatalı giriş segment ürünleri var hatta üst segmenttede hatalı ürünü var.

Hocam onu demek istiyorum bende. Sen diyorsun ki Pulse kartım arıza verdi. Pulse, Sapphire'nin alt yani giriş segment modeli. Nitro ise üst düzey modeli. İkisini bir kefede tutamazsın. ASUS'unda hatalı giriş segment ürünleri var hatta üst segmenttede hatalı ürünü var.

Hocam iyi güzel diyorsunuz fakat olayın başını anlattım devam edeyim isterseniz,
Bu olaylar olduktan bir hafta sonra kartı lehim değişimine Çanakkale'den İstanbul'a gönderdim, kart döndüğünde elden sattım kartı,
Ardından bir defalığına olmuştur ya deyip Nitro Plus 8 GB bir RX 5700 XT aldım, almaz olaydım keşke.
Battlefield 5 1080p Ultra ayarlarda 2 dakika içerisinde 84 dereceleri gördüm. Diğer oyunlarda da denedim 80 derece altına hiç düşmedi.
Anlayacağınız ben bir şey demiyorum ki RX6800 kullanan arkadaşım (Sapphire) kartı FSR açarak 90 derecelerin altına düşürmeye çalışıyor.
Yazacaklarım bu kadar.

Hocam iyi güzel diyorsunuz fakat olayın başını anlattım devam edeyim isterseniz,
Bu olaylar olduktan bir hafta sonra kartı lehim değişimine Çanakkale'den İstanbul'a gönderdim, kart döndüğünde elden sattım kartı,
Ardından bir defalığına olmuştur ya deyip Nitro Plus 8 GB bir RX 5700 XT aldım, almaz olaydım keşke.
Battlefield 5 1080p Ultra ayarlarda 2 dakika içerisinde 84 dereceleri gördüm. Diğer oyunlarda da denedim 80 derece altına hiç düşmedi.
Anlayacağınız ben bir şey demiyorum ki RX6800 kullanan arkadaşım (Sapphire) kartı FSR açarak 90 derecelerin altına düşürmeye çalışıyor.
Yazacaklarım bu kadar.
Teknoloji işte, birşeye tam güvenmiycen.

VRAM'e takılmam diyorsan Nvidia al geç derim. Nvidia teknoloji olarak bence rakibi yok şu anda. Üstelik yakında AMD FSR 3'ü çıkaracak ve 4080'de bu teknolojiden yararlanabilecek. 4080 al bence.

O kadar yükseğe çıkma seni zorlarsa bunu al geç
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Sapphire AMD Radeon™ RX 7900 XT Gaming, Oyun Grafik Kartı 20GB GDDR6 HDMI / Dual DP / USB-C, Ekran Kartı Amazon.com.tr
dün ben 1500 tl farkla 26 bine saphire pulse 7900xtx modelini aldım o kadar para verdikten sonra bu alınmaz

Dün ben 1500 TL farkla 26 bine Sapphire Pulse 7900XTX modelini aldım o kadar para verdikten sonra bu alınmaz

XTX varsa vallahi o fıyata süper almıssınız hocam benım attıgım XT
Şu an Pulse modelı premiumla bırlıkte 21899

Yeni konular

Geri
Yukarı