Sapphire HD7850 den performans alamıyorum ?

Yücel Erdem

Hectopat
Yer
İstanbul/Avcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Beyler :D

Evett beyler bilgisayarıma update çektim sapphire hd7850 1gb modelini aldım birde xilence 600 watt 80 bronz güç kaynağı aldım.ama crysis 3 medium 40 fps alıyorum ama birden 20-25-30 düşüyor watch dogs da da aynı oluyor.şimdi bana yardımcı olursanız sevinirim anlamadım alta sistem bilgilerim var yazıyorum.windows 8 den olduğunu düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim.

İntel core quad 8200 2.33 ghz
4GB Ram
Sapphire hd7850 1gb
Windows 8 pro 64 bit

Korsan oyunda fps düşüşleri olağandır. Orjinal alıp oynamak hem size hemde yapan şirkete güzellik olur..

720P İçin o FPS'ler düşük gibi.
Windows 8 ile alakası yok. Sosyal'de ki 8.1'i indir hem temiz bir format at. En güncel sürümünü indir kartın ve öyle dene. :)

Bileşenleri taktıktan sonra format iyi oluyor. Özellikle eski ekran kartının driverleri kalıntı olarak kalabiliyor. Temiz bir 8.1.1 kur. :) Seneye bu zamanlarda ben de uprade yapacağım ve aklımdaki kart bu benim de. İşlemci, ram, psu, ekran kartı değişecek. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı