Sapphire Nitro O.C RX 480 ile FX 8350 Darboğaz Yapar Mı?

xxneedgexx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen gün yeni anakartımı aldım "MSİ GAMİNG 970" AMD FX 8350 işlemcimi taktım, sıvı soğutmamı taktım. Her şey güzel ancak ne zaman oyuna girsem hemen FPS düşüsü yaşanıyor, 20-25 civarında dolaşıyor. Kayıt alamaz oldum, sizlerin bilgisine muhtacım saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar geçen gün yeni anakartımı aldım "MSİ GAMİNG 970" AMD FX 8350 işlemcimi taktım, sıvı soğutmamı taktım. Her şey güzel ancak ne zaman oyuna girsem hemen FPS düşüsü yaşanıyor, 20-25 civarında dolaşıyor. Kayıt alamaz oldum, sizlerin bilgisine muhtacım saygılar.

Sıvı soğutma ile OC yapmayı denediniz mi ? OC bunun önüne geçecektir. 480 ile darboğaz çok saçma. OC Yap.

Anakart fazıyla alakası var diyorlar ama zannetmiyorum,O.C yapma konusunda tecrübeli biri değilim voltajı yanlışlıkla arttırıp eksiltirsem yakabilirim ancak içinde olduğum durum çok garip,Sistemi dizmeme rağmen kasıyor kayıtta olmadığım zamanda bile grafik ayarı farketmiyor.

Oynadığın oyunlar neler , hangi grafik ayarlarında oynuyorsun ve işlemci ekran kartı sıcaklıkları nelerdir ve güç kaynağın nedir bunları yazarsan yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı