Sapphire R7 250 - 2 GB - GDDR3 - 128 Bit Ekran Kartı İncelemesi

Hayır sadece Mafia 2'de ultraya alınca fps düşüyor. Orada da aksiyon yok açık alanda bayağı efekt var ortaya alınca idare ediyor beni. Battlefield 3 öyle bir sorun olmadı. PSU 12V kanalından düşük vermiyormuş arkadaşlar öyle dedi forumda. Recep abi'de sorun olmaz dedi bende aldım. :D Tek merak ettiğim nokta neden Minecraft jungle biom'da kasıyor ? Onun hakkında bir fikriniz var mı ? Acaba ana ekran kartını kullanmıyor mu ? İlk başta kasıyor sonra düzeliyor farklı yere gidince de bu oluyor.

O sorunda tamam hd texture pack attım daha stabil oldu. :D Ayrıca aşağıdan yürüyünce bir şey olmuyor. :D

Minecraft ram tüketiyor diye biliyorum. Biraz saçma oyun shader ve texture pack atınca daha gerçekçi oldu. Ama kasma azaldı. Ben bu oyunu anlamadım. :D

xT7l7A9.png

15-20 dakika Sleeping Dogs oynadım yüksek ayarlarda sıcaklık değerleri. Şu an biraz daha düştü. 83 dereceyi gördüm.

Son düzenleme:
Valla bende o karttan alacaktım PSU'dan tedirgin oldum. Bende de 300W PSU var sizde sıkıntı çıkarmamış bende de çıkarmaz inşallah. Kısmetse Salı günü bende alcam aynısından.

PSU kaliteside önemli kötü bir psu varsa sorun çıkartır. Bende 12V kanalından iyi güç veriyor dediler taktım sorun olmadı. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı