Satılık Sapphire R9 280 Dual-x

enesfurkan970

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kartımı satıyorum takasda olabilir. Kart Vatan bilgisayar'dan alınmıştır ve garantisi devam etmektedir. Hiçbir bir problemi yoktur. Shadow of mordor'da 2k çözünürülükte ultra ayarlarda 40 fps alıyor. Sniper elite 3'de 2k çözünürlükte 40-50 FPS, Payday 2'de 100+FPS alıyor. Takas olarak GTX960 4G olabilir.
Fiyatı=650 TL'dir. Pazarlık olabilir.
CardB.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ürünün kutusu, faturası, kutu içeriği her şeyi tam mıdır ? Ne zaman alındı, ne kadar garantisi kaldı ? Nerede oturuyorsunuz ? Bir de elimde Asus Strix 2 GB R7 370 ekran kartı var 3 aylık kutu, kutu içeriği ve fatura her şeyi tam + olarak Gigabyte IF 133 550 Wat PSU'lu kasa mevcut, onunda kutu, kutu içeriği ve fatura tamdır. Bunları veriyorum ekran kartına.

Evet tamdır.25.10.2014 tarihinde alındı.1 yıldan fazla garantisi var.İstanbulda oturuyorum.Kasa yerine üste nakit olmsı tercihimdir zira benim kasaya ihtiyacım olmadığımdan dolayı,yoksa olabilirdi.

Merhaba. Ürünün kutusu, faturası, kutu içeriği her şeyi tam mıdır ? Ne zaman alındı, ne kadar garantisi kaldı ? Nerede oturuyorsunuz ? Bir de elimde Asus Strix 2 GB R7 370 ekran kartı var 3 aylık kutu, kutu içeriği ve fatura her şeyi tam + olarak Gigabyte IF 133 550 Wat PSU'lu kasa mevcut, onunda kutu, kutu içeriği ve fatura tamdır. Bunları veriyorum ekran kartına.
Evet tamdır.25.10.2014 tarihinde alındı.1 yıldan fazla garantisi var.İstanbulda oturuyorum.Kasa yerine üste nakit olmsı tercihimdir zira benim kasaya ihtiyacım olmadığımdan dolayı,yoksa olabilirdi.

Kasa harici 4 GB Gskill 1600 MHz RAM var. Ekran kartı + RAM + kasa'yı verebilirim, nakit yok maalesef.

Olabilir de.Nerede oturuyorsun ona göre takas yapabiliriz.

İstanbul Sefaköy'deyim. Yalnız bugün RAM satılacak büyük ihtimal. Size üstüne 50 TL nakit ya da Creative A300 2+1 ses sistemi verebilirim.

Ama ban ram lazım satmasan olmazmı.Bide senin ekrtının fotoğrafını çekermisin.

Usta 50 TL'den sattım çoktan. Kart şu an kasada takılı. Şu an çekemem. Size ekran karti, kasa ve 50 TL verebilirim.

Usta 50 TL'lik RAM için büyük parçaları mı boşveriyim ? Yine alırsınız ben veriyorum size nakit parasını. Üçünü veririm, sizde ekran kartını.

Yeni konular

Geri
Yukarı