Sapphire r9 280x toxic hakkındaki iddaalar

21584

Kilopat
Makaleler
4
Sapphire R9 280x Toxic Boyut Sorunu | Technopat Sosyal

Bu konudan sonra almaya karar verdiğim kart hakkında araştırma yaptım.Türkiye ve yurt dışında kullanan kullanıcılar artifacts grafik hatalarından bahsetmişler.Geneli yazılım sorunu olduğunu ve driver güncelleştirmesiyle düzelebileceğini söylüyor(Tabi yapanların sorunu çözüme kavuşmamış.).Bazılarıda bios güncellemesi yapılarak halledilebileceğinden bahsetmiş(Yapanlar bununda çözüm olmadığını söylüyor).Bios güncellemesi yapıldıktan sonra garanti kapsamı dışına çıkıyormuş.Kart çok içime sinmişti ancak işin ucunda parayla rezil olmak var sizin görüşleriniz nedir ? Alsam başıma bela olur mu ? Bunun yerine önerebileceğiniz performans konusunda yarışır kartlardan var mı ?

Her elma çuvalının içinde bir çürük elma vardır kardeşim. R9 280X gayet başarılı ve performanslı bir karttır. Alabilirsin.

Başarılı oyun performansı beni çok etkiledi ama grafik sorunları biraz kafamı karıştırdı. Sonuçta şans işi elektronik alet ama sürekli sistem yenileyecek zaman ve para bulmakta sıkıntı yaşayacağımdan dolayı ince eleyip sık dokuyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı