xxneedgexx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kartı 2 haftadır kullanmaktayım. Ancak FPS değerleri bütün oyunlarda kayıtta değil iken, oyunu oynamaya başladıktan bir süre sonra kasmaya başlıyor. Nedenini halen bulamadım kayıtta 20 - 30 FPS belki görüyorum. Kartımın 1080P full HD maximuma yakın ayarlarda oynatması gerekirken oynatmıyor, sıkıntı nerede ?

İşlemci : AMD FX 8350
Anakart : Msi Gaming 970
Ram : Kinsgton "16 x 2" GB 1333 MHz
Psu : Corsair CX 850
Ekran Kartı : Sapphire RX 480 Nitro 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kartı 2 haftadır kullanmaktayım. Ancak FPS değerleri bütün oyunlarda kayıtta değil iken, oyunu oynamaya başladıktan bir süre sonra kasmaya başlıyor. Nedenini halen bulamadım kayıtta 20 - 30 FPS belki görüyorum. Kartımın 1080P full HD maximuma yakın ayarlarda oynatması gerekirken oynatmıyor, sıkıntı nerede ?

İşlemci : AMD FX 8350
Anakart : Msi Gaming 970
Ram : Kinsgton "16 x 2" GB 1333 MHz
Psu : Corsair CX 850
Ekran Kartı : Sapphire RX 480 Nitro 8 GB[/QUOTE]

Öncelikle selamlar Technopat ailesi yazi ve imla hatalarim olabilir. Çünkü Almanya'da yasiyorum cok bilmiyorum neyse gelelim konuya simdi. Ben Sapphire RX 480 8 GB ekran karti msi 970 gaming anakart Corsair 850 watt PSU islemci AMD FX 8350 ve sivi sogutma aldim yanliz bu bilesenlerden istedtigim performansi alamiyorum oyunlarda ciddi FPS düsüklükleri yasiyorum. Bazen PC ilk acilista anakart isisi 70'i geciyor. PC'yi tekrar kapatip acinca sicaklikdüsüyor bu bilesenlerle iyi performans almam gerekirken kötü performans aliyorum ben nerde yanlis yaptim bilemiyorum. Lütfen yardimlarinizi benden esirgemeyin saygilar sevgiler.

bende de 970 gamıng anakart fx 8370 ve msı rx 480 var bende kasma sorunu yasıyorum .200 fps almam gereken oyunlarda 30 fps anca alıyorum cogu oyunda 30 fps nın bıle altına dusuyor performansım. driverlar yuklu her sey tamam ama neden tam performans alamıyorum hala anlamıs degılım acıl bırı yareıdm etsın

İşlemci kaynaklı bir problem olması çok yüksek. Tek çekirdek performansından kaynaklanıyor gibi. çözünürlük ve diğer ayarları düşürüp sonuçları bizimle paylaşırsanız iyi olur.
denedım sonuc degısmıyor bencmark lıstesıne bı bak fx 8370 amd nın amıral gemılerındendır. darbogaz sozk onusu degıl. ınternettre cok arawstırdım rx 470 yada 480 kullanıpda kasma sorunu yasayan herkese fx 8300 serisi işlemcıler var. anladıgım su ıslemcı ekran kartı uyumsuzlugu var

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı