Sapphire RX 7700XT 13.999 TL'ye alınır mı?

Yazılım kastınız ne? iş için kullanacaksanız da o halde NVİDİA öneririm.
Hayır, lakin kodlama dilleriyle de uğraşıyorum. PHP, HTML-CSS, Javascript vs. olarak kast ediyorum. 4060Ti ile 7700XT arasında fark var mı ki bu konuda?

Hayır, lakin kodlama dilleriyle de uğraşıyorum. PHP, HTML-CSS, Javascript vs. olarak kast ediyorum. 4060Ti ile 7700XT arasında fark var mı ki bu konuda?
Arada 6 bin lira fark da var.

Uzun lafın kısası arkadaşlar, 14K'ya 6 taksitle ayda 2333 ödeyerek alınır diyorsunuz. Daha iyi bir opsiyon seçenek vs'de yok. Ana kart ve darboğaz sorunu da etmez diyorsunuz. Yılbaşı indirimini mi beklesem şimdi mi alsam arasında kaldım.
Bence şimdi almanı öneririm. Çünkü büyük indirimler genelde kasım gibi oluyor ve geçti arada güzel indirim çıkarsa fırsatı değerlendirmek lazım. Çünkü bir daha gelmeyebilir. Yılbaşına özel bir indirim olacağını zannetmiyorum. Geçmiş senelerde olduğunu hatırlamıyorum. Eğer gerçekten indirim güzel ise alınmalı sonra dediğim gibi daha büyük indirimi geçtim aynısı bile gelmeyebilir.

Ne oldu alındı mı? 7700XT için çok iyi fiyatmış.
6 taksitle vadesiz alacağım ama şuracıkta 11 gün kalmış yılbaşını bekliyorum, HepsiBurada premium falan da var zaten belki güzellik yaparlar.

6 taksitle vadesiz alacağım ama şuracıkta 11 gün kalmış yılbaşını bekliyorum, HepsiBurada premium falan da var zaten belki güzellik yaparlar.
Ya kasama sığar mı acaba bu ekran kartı :D Kasam: POWER BOOST VK-C013B RGB 500W USB 3.0 Mid Tower Kasa Ayrıca 500W yeterli olacak mı bu soruları unuttum?

Yeni konular

Geri
Yukarı