Sapphire RX 7900 XT Pulse alınır mı?

yusuf5400

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Sapphire ekran kartları fazladan OC olduğunu duydum bu sebeple WattMan hatası riski daha fazlaymış. Sizce nasıl bir kart?

7000 serisinde WattMan muhabbeti bitti. Eskiden evet doğruydu. Sapphire kartlarına alabildiğine OC işlemi uyguluyordu falan filan.

Sapphire Pulse RX 6700 kullanıyorum.
Kendimde Full+Full overclock kullanıyorum, WattMan hatası almıyorum RX 6000 ve üstü serilerde WattMan hatası almak çok zor, fakat Sapphire Pulse olan ekran kartım berbat bir soğutmaya sahip kart yanıyor arka braketine bile el değmiyor bu kadar yüksek segment bir cihaz alacaksanız soğutması sağlam modellere yönelin.

O paraya AMD alınmaz.

Sapphire Pulse RX 6700 kullanıyorum.
Kendimde Full+Full overclock kullanıyorum, WattMan hatası almıyorum RX 6000 ve üstü serilerde WattMan hatası almak çok zor, fakat Sapphire Pulse olan ekran kartım berbat bir soğutmaya sahip kart yanıyor arka braketine bile el değmiyor bu kadar yüksek segment bir cihaz alacaksanız soğutması sağlam modellere yönelin.
Fan ayarı yapmayı bilmiyorsan soğutmaya elbette berbat dersin. Aynı kartı kullanmasak inanacağım bu yorumuna.

O paraya AMD alınmaz.

Fan ayarı yapmayı bilmiyorsan soğutmaya elbette berbat dersin. Aynı kartı kullanmasak inanacağım bu yorumuna.

Fan ayarlarını yapabildiğim kadar optimize ettim zaten fan ayarları herhangi bir zaman aşımı olmadan değişiyor yani 60 derecede fanlar açılıyorsa 59-60 derece arası GPU sıcaklığı değişiyorsa sürekli kendini açıp kapatıyor fanlar.
Fanlar tek tek bile kontrol edilemiyor, artık sıcaklıklarından bıktığım için Oto'da bıraktım uğraşamam bir daha da Pulse modelinden almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı