Şarj soketi 2. defa çıktı

SwindelieR

Hectopat
Daha fazla  
Bir kere telefon yere düşmüştü şarj soketi yerinden çıkmıştı. Şarja takınca da anakart yandı 670TL'ye yaptırdım ve aynısı bir daha oldu. Arkadaşım düşürdü kabullenmiyor babam çok sinirli birisi 2. kez olduğunu duyarsa çok fena döver. Bayram harçlıklarıyla yaptırayım diyorum ama her türlü öğrenir o zamana kadar. Ne yapacağım taktik verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafta içi sabah uyanıp uyanmaz telefoncuya gidip olayı aynen anlat belki hızlı yaparlar, akşam baban gelmeden önce derse geç ders yap muhabbetini minimum da tut. Dua et telefonunu isteyeceği bir durum olmasın (telefonunu getir ışıl tut gibi).

Bir kere telefon yere düşmüştü şarj soketi yerinden çıkmıştı. Şarja takınca da anakart yandı 670TL'ye yaptırdım ve aynısı bir daha oldu. Arkadaşım düşürdü kabullenmiyor babam çok sinirli birisi 2. kez olduğunu duyarsa çok fena döver. Bayram harçlıklarıyla yaptırayım diyorum ama her türlü öğrenir o zamana kadar. Ne yapacağım taktik verebilir misiniz?
Sende arkadaşını döv ve arkadaşına bir daha telefonu verme. Teknisyen değilsin ya soketi yapamazsın. Ayrıca şarj soketi öyle kolay kolay çıkan bir şey değil nasol becerdi?

Hafta içi sabah uyanıp uyanmaz telefoncuya gidip olayı aynen anlat belki hızlı yaparlar, akşam baban gelmeden önce derse geç ders yap muhabbetini minimum da tut. Dua et telefonunu isteyeceği bir durum olmasın (telefonunu getir ışıl tut gibi).
Bayram harçlıklarını beklediğine göre parası yok büyük ihtimal hâlihazırda.

Nasıl bir telefon kullanıyorsun? Arkadaşına telefonu neden veriyorsun çocuk musun? Hatalarının bedelini ödeme zamanı..

Babana bataryasında sorun yaşadığını bundan dolayı telefoncuya götürmen gerektiğini söyle. Ardından götürüp yaptır ve şarj soketinde sorun varmış diyerek işin içinden sıyrılabilirsin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı