Şarjlı matkap için Bosch vs Dewalt

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Hangsini önerirsiniz? Bende Bosch hava üfleme makinesı var. Evde kullanmak icin alacağım fakat Dewalt seti yok, sadece şarj ile makineyı veriyor. Ne önerirsiniz, Dewalt mı alayım Bosch mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Dewalt bu işin ferrarisidir. En kaliteli ürünleri dewalt üretir. Aldığın ürünün orjinal olduğundan emin olman gerek çünkü çok fazla çakması var. Bosch'da üzmez ama alacaksan profesyonel serisini (mavi olanı) tavsiye ederim.

Dewalt'ın üstüne hıltı var başka da yok Bosch gitsin çamaşır makinesi falan yapsın Bosch kaliteli falan değil. Dewalt, matkap kullanmasını bilmeyen adama bile vida sıktırır.

Baskan iyi dedin tamam da dewalt maktap ucu ürünü yok onunla bir alayım istiyorum uclarıyla baktım yok bulamadım.

Dostum dewalt bu işin ferrarisidir. En kaliteli ürünleri dewalt üretir. Aldığın ürünün orijinal olduğundan emin olman gerek çünkü çok fazla çakması var. Bosch'da üzmez ama alacaksan profesyonel serisini (mavi olanı) tavsiye ederim.

Bosch alırsam mavi alırım zaten dewalt neden ucları yok sadece matkap cıkıyor. Vidalama seti yok.

Baskan iyi dedin tamam da dewalt maktap ucu ürünü yok onunla bir alayım istiyorum uclarıyla baktım yok bulamadım.

Bosch alırsam mavi alırım zaten dewalt neden ucları yok sadece matkap cıkıyor. Vidalama seti yok.
Dostum bu ürünler profesyonel seviye ürünlerdir. Zaten bir ürün ne kadar profesyonelliğe yakın olursa yanında aksesuarları çıkmaz. Çünkü bu ürünler özelleştirilebilir ürünlerdir. Mesela sen bu ürünü alıyorsunda ne amaçla kullanacaksın. Çelik, ahşap, beton hepsi için farklı uçlar ve farklı kaliteler var.
Adam senin gözünü boyamak için yalandan 2 tane beton delme ucu koymuyor sete. :)
Saf güç veren bir cihaz koyuyor amacına uygun olan aksesuarı ve parçayı sen kendin alıyorsun.

Zaten çok ağır işlerde kullanamayacaksan bu iki üründe gereksiz pahalı olacaktır. Sadece arada bir tahta delmek veya evde duvara vida asmak istiyorsan bunları alma.

Ağır işçilik için kullanacaksan vereceği parçalar zaten çok çabuk yıpranacaktır. Senin sürekli bunların yedeğini alıyor olman gerekir.

Geri
Yukarı