SATA to M.2 SATA dönüştürücü önerisi

Latechens

Hectopat
Daha fazla  
SATA to M.2 SATA dönüştürücü lazım, doğrulamak için söylüyorum elimdeki M.2 SATA bir M.2 SSD ona uygun SATA'dan M.2 SATA'ya ya da PCI'e to M.2 SATA dönüştürücü arıyorum şimdiden herkese teşekkürler.

Hızların benim için bir önemi yok zaten elimdeki M.2 SATA SSD 500 mb/slik bir M.2 SSD.

SATA to M.2 SATA dönüştürücü lazım, doğrulamak için söylüyorum elimdeki M.2 SATA bir M.2 SSD ona uygun SATA'dan M.2 SATA'ya ya da PCI'e to M.2 SATA dönüştürücü arıyorum şimdiden herkese teşekkürler.

Hızların benim için bir önemi yok zaten elimdeki M.2 SATA SSD 500 mb/slik bir M.2 SSD.
Normal sata hızı destekliyor bu ürün. Zaten senin tam aradığın ürün. Fiyat olarak da zaten normal olduğu için önerebilirim.

Başlıkta yazdığınla istediğin şey arasında bir tutarsızlık var.
Eğer elinde B+M key yani NGFF SATA disk varsa NGFF to 2.5" SATA dönüştürücü lazım. Yani şöyle bir şey:
www.n11.com/urun/bm-key-m2-ngff-ssd-to-25-sata-4358a-cevirici-donusturucu-adapt-20011135
Veya daha uygun fiyata şu:
Bu ürünler M.2 yuvası olmadığında veya o yuvanın sadece NVMe(PCIe) SSD desteklediği durumda kullanılır ve tıpkı 2.5" HDD veya SSD gibi anakarta kablo ile bağlamanı sağlar.

Başlıkta yazan ise bunun tam tersini, yani 2.5" çerçeveli bir diski M.2 yuvasına bağlamak istiyorum anlamı taşıyor. O tarz bir ürün de bulamadım.

Geri
Yukarı