[SATILIK] PS4 2 Yıl Garantili 2 Haftalık Cihaz

Ezell

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Üniversiteye gideceğim para lazım satmak zorundayım. 1500 TL'ye alındı vatan bilgisayardan satış fiyatı:1300 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony eurasia garantisi zaten yasal yollarla gelen her PS 'de var. Syd zaten yıllardan beri olan kendini kanıtlamış bir firma. Forumlarda araştırabilirsiniz. İlanı baltalamak istemiyorum ama sıfırı fiyatına 2. el ürün satmak nedir ?

Sony eurasia garantisi zaten yasal yollarla gelen her PS 'de var. Syd zaten yıllardan beri olan kendini kanıtlamış bir firma. Forumlarda araştırabilirsiniz. İlanı baltalamak istemiyorum ama sıfırı fiyatına 2. el ürün satmak nedir ?
Ben sizi kötülemek için bir şey söylemedim, lütfen yanlış anlamayın. Yanlış anladıysanız özür dilerim. Ama arkadaş da kendince ister ki çok zarar etmiyim.

Yasal yolla getirilen her PS'de var diyorsun ama örnek verdiğin sitede bile ps4 kısmında konsol p. ithalat ve sony eurasia garantili diye ayrılıyor PS4'ler. ''Arasındaki fark ne ?'' dersen de birisi sony'nin kendi garantisi birisi ithalatçı firmanın garantisi, ithalatçı firmaların yapabileceği şey sınırlı ama sonyde öyle bir olay yok.

İyi Satışlar :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı