Satılık Samsung Galaxy Note 3

Belki internetten 1700 falan. Gerçi onda da komisyon alıyorlar ya neyse. GG'den taksit seçeneği olduğu için alıcılar alabilir. Hızlı davranman gerek.

Ciddi olsanız biraz..

Ben teklif için ciddiyim. Daha yeni telefon aldım bir daha telefon almam zor ama eskisi ile takas kabuldür.
Kimse kazıklanmak istemez :D Satan da alan da. Yani telefonunu satarken alan kişi hep fiyattan düşmek isteyecektir.

Eğer piyasada satmak istiyorsan 1650 TL civarı satabilirsin.

Bilgisayar veya PS4 almayı düşündüğüm için satmayı düşünüyorum. 1650 civarındaysa fiyatlar PS4 almam daha mantıklı olacak gibi tabii onu da amazondan. Satabilirsem ikisinden birini tercih edeceğim. Ailemin zoruyla cep telefonu almıştım YGS yüzünden. Doğal olarak pişman oldum ve zararına satacağım mecburen.

---Güncel--

Gitti gidiyorda 1800'e satılmış. Ben koyunca çok komisyon alıyorlar. 1750'ye satabilirim ciddi alıcı olan mail atsın. Mail adresim : [email protected]

Telefonun sıfırdan tek farkı kullanılmış olması. Yoksa çiziği bile yok.. Sırf PS4 veya bilgisayar almak için satıyorum.

PS4 ve GTX770 kartlı PC kullanmış biri olarak söylüyorum, BF 4 gibi oyunlar için PC' den şaşma zira Ultra ayarlarda ortada büyük fark var. Tabi asıl amaç grafik değil de hikaye falan ise al tabi PS4 zira Sony Ex. oyunları fazla iyi, film gibi...

İnternetten satış yap, benim telefonuma telefoncular 175 lira, maksimum 200 lira demişlerdi. İnternette 300 liradan aşağı satan yok.

Ziya, telefonun kılıfını sat 1800'e yanında da Note 3'ü hediye ver. Anca öyle olur taksit. :)

Geri
Yukarı