Satın alınan Steam hesabı kilitlenir veya ban yer mi?

ozancan18

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 yıl önce salaklık yapıp Steam hesabı satın almıştım şimdiye kadar bayağı bir öğeden tutun oyuna kadar satın alım yaptım aldığım hesapta her şeyi kontrol ettim, bir sıkıntısı yok gibi herkeste olan Half-Life Platinum pack bende de satın alınmış. Zamanında ve baktığım kadarıyla o günden sonra hiç girilmemiş hesaba, ayın zamanda hesaba ait olan gmailede girilmemişti tertemizdi hesabı aldıktan sonra o mailin şifresini değiştirdim Steam hesabının ismini ID'sini (gerçi sadece görüntü olarak linkten değiştirdim ama olsun) şifresini değiştirdim, ondan sonra ilk Gmail'in içindeki Steam'e dair yaptığım değişikliklerin yazdığı mailleri sildim. O maili değiştirip ana mailimi Steam hesabıma ekledim ondan sonra satın alım yapmaya başlamıştım. Steam hesabında Half-Life dışında ne key ne de başka satın alım veya oyuna giriş gerçekleşmemişti hesabın kilitlenme ban yeme vb. ihtimali hala var mıdır? Kullanalı bayağı oldu ama gene de güven vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Hesap satın alarak yeterince büyük eşeklik yaptığım farkındayım. :(

Evet ihtimal var, üzerinden 1 yıl geçmiş olsa bile. Herhangi bir hesap kilitlenmesi durumunda da kilidin kaldırılması için Half-Life Platinum Pack'in CD anahtarını sahiplik kanıtı olarak isteyeceklerdir yüksek ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı