Çözüldü Satın alınmayan oyunun itemlerini satabilir miyiz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LasTSHoT_0

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirtiğim gibi bizde olmayan oyunun itemlerini topluluk pazarında satabilir miyiz?
Örneğin Rust oyunundan bir silah ı Rust bende olmadığı halde satabilir miyim?

@LasTSHoT_0

Sende olmayan bir oyunun envanterine de sahip olamayacağın için hayır satamazsın.

Başlıkta da belirtiğim gibi bizde olmayan oyunun itemlerini topluluk pazarında satabilir miyiz?
Örneğin Rust oyunundan bir silah ı Rust bende olmadığı halde satabilir miyim?

Pazarda satın alıp daha sonra satmayı planlıyorsan evet satabilirsin. Yani evet satabilirsin kısaca.

Bana takas yolu ile gelirse satabilir miyim peki?

Satmazı için engel değil diye biliyorum. Sonuçta sizin envanterinize geliyor. Yani ürün sizin artık. Bu yüzden satarsınız.

@LasTSHoT_0

Sende olmayan bir oyunun envanterine de sahip olamayacağın için hayır satamazsın.

Ben otomatik gelen itemlerden bahsettiğini düşünmüştüm dışarıdan gelen ve parasını verdiğin itemi alıp satabilirsin kusura bakma.

Ben otomatik gelen itemlerden bahsettiğini düşünmüştüm dışarıdan gelen ve parasını verdiğin itemi alıp satabilirsin kusura bakma.
Asıl sen kusura bakma eksik bilgi vermişim.
Satmazı için engel değil diye biliyorum. Sonuçta sizin envanterinize geliyor. Yani ürün sizin artık. Bu yüzden satarsınız.
Alabilirsin de satabilirsin de, sıkıntı olmaz.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı