Steam Satın alınmış Steam hesabı dolandıcılık uyarısıyla kilitlendi

Furki_jr

Zeptopat
Daha fazla  
1/1.5 sene öncesinde Rust oynayabilmek için Steam hesabı satın almıştım. Bu vakte kadar kullandım, ancak 1 takas attım sonrasında dolandırıcılık uyarısı ile hesap kilitlendi. Hesapta CC yapılmış olabilir ama şu an hesabın (mail, şifre, vs.) değiştirdim ve bana ait ve güvenilirler. Yine de Steam Destek'e yazmalı mıyım? Yazsam sonuç alır mıyım?

1/1.5 sene öncesinde Rust oynayabilmek için Steam hesabı satın almıştım. Bu vakte kadar kullandım, ancak 1 takas attım sonrasında dolandırıcılık uyarısı ile hesap kilitlendi. Hesapta CC yapılmış olabilir ama şu an hesabın (mail, şifre, vs.) Değiştirdim ve bana ait ve güvenilirler. Yine de Steam Destek'e yazmalı mıyım? Yazsam sonuç alır mıyım?

Ben pek sonuç alcağınızı düşünmüyorum ama yine de deneyin.

Ben pek sonuç alcağınızı düşünmüyorum ama yine de deneyin.
Sanırım öyle, ufak bi sorum daha var. Bu hesaba telefon numaramı bağlamıştım (şimdi çıkardım) eğer dolandırıcı olduğum kanaatine varırlarsa bu telefon numaramın bağlı olduğu diğer hesabım etkilenir mi? Teşekkürler.

Sanırım öyle, ufak bir sorum daha var. Bu hesaba telefon numaramı bağlamıştım (şimdi çıkardım) eğer dolandırıcı olduğum kanaatine varırlarsa bu telefon numaramın bağlı olduğu diğer hesabım etkilenir mi? Teşekkürler.

Etkilenmez diye düşünüyorum.

1/1.5 sene öncesinde Rust oynayabilmek için Steam hesabı satın almıştım. Bu vakte kadar kullandım, ancak 1 takas attım sonrasında dolandırıcılık uyarısı ile hesap kilitlendi. Hesapta CC yapılmış olabilir ama şu an hesabın (mail, şifre, vs.) değiştirdim ve bana ait ve güvenilirler. Yine de Steam Destek'e yazmalı mıyım? Yazsam sonuç alır mıyım?
Geçmiş olsun, hesabı satan kişi hesabı geri almış. Hesabı geri almaya çalıştığında sana soracağı sorular arasında hesabın açarken kullandığı telefon, mail, adres birde en önemlisi ilk satın alımı yaptığın kart bilgilerini soruyor. Yani bunların hepsinin bilgisi hesap satan kişide var. Ondan dolayı steam hesabı almayı düşünmeyin bile.

Geri
Yukarı