SD kart çalışmıyor

furkan karaal

Hectopat
Yer
Avcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar telefonumun hafızası az olduğu için 5-6 gün önce 4 GB'lık SD kart almıştım. Sorunsuz kullanıyordum içine oyun falan yüklüyordum. En fazla 200MB'lık bir bölümünü kullanıyordum sonra ne olduysa telefon kendine reset attı SD kart gitti. PC de ve başka telefonda denedim çalışmıyordu. Lütfen yardım edin. SD kartı Vodafone'dan almıştım.

Markası Kingston. 15 TL ye Vodafone'dan aldım. Emin olun elime hiçbir fatura vb. vermeden küçük plastik bir kutunun içinde verdiler. Buda bana ders olsun :mad:

Markası Kingston. 15 TL ye Vodafone'dan aldım. Emin olun elime hiçbir fatura vb. vermeden küçük plastik bir kutunun içinde verdiler. Buda bana ders olsun :mad:

Siz yine de aldığınız yere götürün durumu açıklayın, gerekiyorsa biraz sert çıkın. Hatta yanınızda biriyle gidin :D

Eğer siz ürünü iade etemzseniz bu size ders falan olmaz. Ürünü iade etmezseniz bu kafayla hayat boyu keriz yerine konulup kazıklanmaya devam edersiniz. Ürünü iade edin, iade almazlarsa bayiyi Vodafone'a şikayet edin, bayiliği iptal edilsin. Sizden haber bekliyoruz!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı