SE 214 XT vs SE 224 XTS

SE-214-XT'den ikinci fanı takmak için yay çıkmıyor.

SE 214 XT içinden çıkan macun ID-Cooling X25, daha iyisini zaten üretmiyor ID-Cooling.

Önceden farklı macun çıkıyormuş. Şu an ikisinden de Frost X25 çıkıyor. XTS'den çıkan 2.6 gr, diğeri poşetli onun ağırlığını bilmiyorum.

Ne yani 30 cm ile falan mı kurtarmasını bekliyordun? Kasa olarak köstebek yuvası kullanmayan her insanın kasasına çift fan sığar. Az önce fiyatından bahsediyordun şimdi kasaya geçtin sırada ne var acaba 😂

Her gün soğutucu falan mı alıyorsunuz?

SE-214-XT'den ikinci fanı takmak için yay çıkmıyor.

Önceden farklı macun çıkıyormuş. Şu an ikisinden de frost X25 çıkıyor. XTS'den çıkan 2.6 gr, diğeri poşetli onun ağırlığını bilmiyorum.

Yay satın alınabilinir bir şey çok yüksek fiyatlı bir şey değil. İkisinden de aynı gramaj çıkıyor kendim SE 214 XT kullanıcısıyım.

Her gün soğutucu falan mı alıyorsunuz?
Evet?

Yay satın alınabilinir bir şey çok yüksek fiyatlı bir şey değil. İkisinden de aynı gramaj çıkıyor kendim SE 214 XT kullanıcısıyım.

Evet?

30 TL'ye bulunuyor, kargo ücretini saymıyorum beraber alınacağından. ARGB isteyen SE-214-XT alabilir. 2. fan takılmış SE-224-XTS ve SE-214-XT arasında 50 TL falan olacak. Ben 224-XTS tercih ederdim ki ettim de.

30 TL'ye bulunuyor, kargo ücretini saymıyorum beraber alınacağından. aRGB isteyen SE-214-XT alabilir. 2. fan takılmış SE-224-XTS ve SE-214-XT arasında 50 TL falan olacak. Ben 224-XTS tercih ederdim ki ettim de.

Bu ürün sadece burada satılan bir şey değil hesaplamanız biraz mantıksız. Mahalle bilgisayarcısında bulunabilinen bir ürün. Kaldı ki çift fanlı soğutucular ile kıyaslarsak minimum 1500 liralardan başladıkları için her türlü karda.

Hocalarım ikinci fanı alacak kadar bütçem yok gibi düz hiçbir şey eklemeden hangisi daha iyi?

Eğer ikinci fanı alacak bütçen yok ise SE 224 XTS al fanı daha iyi bir fan. Arctic P12'den daha yüksek CFM değerine sahip ama bence 200 lira arttırıp belirttiğimi yap en az 6-7 derece farkın olur.

Geri
Yukarı