Satılık Seagate 750 GB 32 mb Harddisk + Sony DWD-RW

tobiwan

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selamlar.

Yaklaşık bir yıldır yatan harddisk var elimde(Seri numarası:ST3750528AS). Yeni bilgisayar aldığımda emekliye ayrılmıştı. Bir yıldır kullanılmadı. Hiç sorunu yok. Ne olur ne olmaz diyerekten test ettim, oyun kurdum, benchmark yaptım. S.M.A.R.T. verileri sorunsuz. Tamamen sağlam.

Ayrıca gene eski bilgisayardan çıkan Sony DVD-RW bulunuyor. Onun durumu daha garip. Bugüne kadar 10 kere ya kullandım ya da kullanmadım. 2-3 yıldır o da kullanılmıyor. Onu da test ettim sapasağlam, çalışıyor.

Ayrıca elimde alınıp kasama uymamış coolink marka devirli fan mevcut.(model:SWif2-92p). Muhtemelen 15-20 tl civarıdır piyasası. Kullanılmadı. Bunu da alana hediye ediyorum. Hiçbir işime yaramıyor. Bari alana yarasın.

Burda orta bütçe ile yeni bilgisayar toplayan arkadaşlar var. 150 tl kadar kâr ettirir onları bütün parçalar.

Paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. 100TL düşünüyorum. İlgilenenen arkadaşlara her türlü yardımcı olmaya çalışırım. Adana'dayım 15 gün kadar daha. Başka şehire de gönderebilirim kargoyla ücretini ödemeniz koşuluyla. Kargo işini dert etmeyin. Sağlam bir şekilde paketlerim sorun olmaz harddisk için. Ayrıntıları konuşuruz.

Güven sorunu olur diyorsanız GET içeren bir site üzerinden de satabilirim.

whatsapp: 05064653060
1.JPG 2.JPG 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Arkadaşlar konu günceldir. İlgilenenen arkadaşları bekliyorum.

Sadece harddisk için 80 tl düşünüyorum. O devirli fanı da gene verebilirim, tabi istersen.

Sadece harddiske 50 TL verebilirim. Kargoyuda ben öderim.

Çok az söylüyorsun hocam ya. 70 tl son vereyim. En azından para bir işime yarasın.

Vermeyi bende gerçekten çok isterim ama öğrenciyim ve kendi harçlıklarımla sistem topluyorum. Kabul ederseniz yazarsınız buraya. Sıkı takipteyim. Kargoyu siz öderseniz veririm 70 TL.

Şöyle yapalım kargoyu da ben ayarlıycak isem 75 olsun. Hem ben memnun olayım hem sen. İstersen whatsapp ekle ordan daha ayrıntılı konuşabilelim.

konu hala güncel arkadaşlar.

İlgilenen arkadaşlar için konu güncel.

Hala alıcı alıyorum arkadaşlar son fiyat 90tl'dir.

Arkadaşlar fiyat 80 tl oldu para ihtiyacından dolayı. Bazı arkadaşlarla görüştük. Geri dönüş oldu olmadı. Alıcı bekliyorum. Bayağı uygun şu an fiyat.

5 gün sonra elime para geçme ihtimali var. Eğer hala satılmamış olursa alabilirim, ama söz vermiyorum. Hayırlı satışlar.

Geri
Yukarı