Seagate HDD alınır mı?

muho9j

Zeptopat
Daha fazla  
Degerlendirmelerde iyi oldugunu söylüyorlar. Ben alacağım ama emin olmak istedim. Masaüstü kasaya takacağım kuzenle pes FIFA takılmaca oyunlar için kullanacağım. Sil yükle sil yükle gibi bir şey yapmayacağım. Bütçem az zorlayabilirim ama PC'de zaten SSD var buna da fazla harcamak istemiyorum. Sizce bir sıkıntı çıkarır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-02-23-09-16-214_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-04-02-23-09-16-214_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 35
Degerlendirmelerde iyi oldugunu söylüyorlar. Ben alacağım ama emin olmak istedim. Masaüstü kasaya takacağım kuzenle pes FIFA takılmaca oyunlar için kullanacağım. Sil yükle sil yükle gibi bir şey yapmayacağım. Bütçem az zorlayabilirim ama PC'de zaten SSD var buna da fazla harcamak istemiyorum. Sizce bir sıkıntı çıkarır mı?
Bence alınır.

Bende almıştım bunlardan bad sectör çıktı üstüne bir de donma yapıyordu. İadeyle falanda uğraşmadım çöpe attım. Hem bunlar sıfır değil diye biliyorum en iyisi mediamarktan falan 1 TB bak onlar temiz oluyor.

Dostum M.2'nın yanında HDD kullanıyordum cıdden cok hantal kalıyor oyunlarda. Eğer depolama amacıyla almıyorsan SSD onerırım.

Benim attığım SSHD oluyor HDD'nin biraz daha hızlısı 8 9 yıl dayandı bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı