Sekiro en yüksek ayarlarda olmasına rağmen oyun pikselleşip 60Hz'e kilitleniyor

aaetad

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Sekiro'da hareket edince oyun acayıp pıxelleşiyor. Maximum ayarlarda 1920x1080 çalıştırıyorum, yıne pıxelleşiyor. Gamepad bagladıgımda ıse (PS4) sürekli olarak dönmeye başlıyor. Son olarak 60Hz sabitleniyor, değiştiremiyorum. Sorunların çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

Böyle pixelleşiyor ve 60Hz sabitlendi kendi kendine değiştiremiyorum.

Dosya Ekleri

• SEKIRO  SHADOWS DIE TWICE Screenshot 2024.04.27 - 16.51.09.51.png
    SEKIRO SHADOWS DIE TWICE Screenshot 2024.04.27 - 16.51.09.51.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 22
Arkadaşlar Sekiro'da hareket edince oyun acayıp pıxelleşiyor. Maximum ayarlarda 1920x1080 çalıştırıyorum, yıne pıxelleşiyor. Gamepad bagladıgımda ıse (PS4) sürekli olarak dönmeye başlıyor. Son olarak 60Hz sabitleniyor, değiştiremiyorum. Sorunların çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

Böyle pixelleşiyor ve 60Hz sabitlendi kendi kendine değiştiremiyorum.
Oyun maalesef kendinden 60 FPS kilitli diye biliyorum. Pixel konusunda ise kullandığınız monitör kaç inç?

Oyun maalesef kendinden 60 FPS kilitli diye biliyorum. Pixel konusunda ise kullandığınız monitör kaç inç?

24 ınch.

Pıxel sorununu çözsem oda yeter oyun oynanmayacak sevıyede resmen. Bir de oyun gamepad baglı olmadıgı halde gamepad tuslarını gosterıyor onu nasıl çözeceğiz klavye tuşlarını gostermesını ıstıyorum.

FPS kilidini kaldırmak için buradaki modu kullanabilirsiniz
Tuşlar için

uıouoı.jpg

İşaretli şekildeki gibi keyboard / mouse seçin.

Son düzenleme:
24 ınch.

Pıxel sorununu çözsem oda yeter oyun oynanmayacak sevıyede resmen. Bir de oyun gamepad baglı olmadıgı halde gamepad tuslarını gosterıyor onu nasıl çözeceğiz klavye tuşlarını gostermesını ıstıyorum.
Gamepad ile daha zevkli olur bence bu oyun. Ayrıca monitör veya ekran kartı ayarlarında yüksek oranda keskinleştirme 'sharpness' özelliği kullanıyorsanız o da görüntüyü bozabilir.

Geri
Yukarı