Sekiro'da Strength Of Gaunlet nasıl açılır?

Zyetwy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 ti
i7 10750H 2.60 GHz
16 GB Ram
1 TB Hdd
256 GB Ssd
(Lenova ideaPad Gaming 3 Laptop)
Sekiro'da 25 saatim var şu an son bosstayım. Ana hikayede iron code kuralını ihlal ederek devam ettim ve şu anda da final bossundayım ve takıldım. Kesmediğim ana bosslar olarak final boss, Demon of hatred, inner father (hala daha gitmenin yolu var mı?) ve iron code'a uyarsam ishin ashina ve emma var. Kesmediğim yan boss 3 tane falan. Oyun bittikten sonra shura skinini almak istiyorum. Ve bildiğim kadarıyla bu skinleri almak için de gaunlet of strengthi açmak gerekiyormuş değil mi? Bu oyunu bitirince direkt açılıyor mu? Nasıl açılıyor? Ayrıca tüm bossları kesmem mi lazım açmak için gaunlet of strengthi? Yani kısacası şartları neler? Ayrıca shura skinini almak için ne yapmam lazım? Teşekkürler

hocam çeşit çeşit gaunlet var;
Oyunu bir kere dahi olsa bitirirseniz en basit olanı yani divine heir gaunlet'i açılıyor.
Shura ending'i ile oyunu bitirirseniz ekstra olarak shura ending'i de açılıyor.
owl father'ı kesip herhangi bir ending ile bitirirseniz severance gaunleti açılıyor.
bu yukarıdaki tüm gaunletleri tamamlarsanız da mortal journey açılıyor.

hocam çeşit çeşit gaunlet var;
Oyunu bir kere dahi olsa bitirirseniz en basit olanı yani divine heir gaunlet'i açılıyor.
Shura ending'i ile oyunu bitirirseniz ekstra olarak shura ending'i de açılıyor.
owl father'ı kesip herhangi bir ending ile bitirirseniz severance gaunleti açılıyor.
bu yukarıdaki tüm gaunletleri tamamlarsanız da mortal journey açılıyor.
Yani shura skinin almak için illaki shura endingi mi yapmam lazım? Ayrıca mortal journey ne oluyor tam olarak?

Yani shura skinin almak için illaki shura endingi mi yapmam lazım? Ayrıca mortal journey ne oluyor tam olarak?
Shura skini için shura gaunletini bitirmeniz gerekiyor hocam. shura gaunleti açmak için de şimdi tekrar kontrol ettim yukarıda yazdığım owl(father) bossunun yanında demon of hatred bossunu da kesmeniz gerekiyormuş. ki bu bosslar da shura ending'i ile bitirirseniz karşınıza çıkmıyor zaten yani shura gaunlet için en az bir ng+ bitirmeniz gerekiyor. Kaçırdığınız birşey yok yani şu ana kadar, bu ending öncesi owl father ve demon of hatred'i kestiğinizden emin olun sonraki ng+ için ise hızlıca shura ending'ine ilerleyin zaten çok hızlı gelebilirsiniz oraya sonrasında gaunlet açılacaktır bu şekilde.

Mortal journey gaunleti de tüm bossları içeren hatta oyunda olmayan "inner" geni owl ishhin gibi bossları da içeren bir gaunlet 16 17 tane falan boss olması lazım orada ekstra bir ödülü de yoktu sanırım ego tatmini dışında :D

Shura skini için shura gaunletini bitirmeniz gerekiyor hocam. Shura gaunleti açmak için de şimdi tekrar kontrol ettim yukarıda yazdığım owl(father) bossunun yanında demon of hatred bossunu da kesmeniz gerekiyormuş. Ki bu bosslar da shura Ending'i ile bitirirseniz karşınıza çıkmıyor zaten yani shura gaunlet için en az bir ng+ bitirmeniz gerekiyor. Kaçırdığınız bir şey yok yani şu ana kadar, bu ending öncesi owl father ve demon of Hatred'i kestiğinizden emin olun sonraki ng+ için ise hızlıca shura ending'ine ilerleyin zaten çok hızlı gelebilirsiniz oraya sonrasında gaunlet açılacaktır bu şekilde.

Mortal journey gaunleti de tüm bossları içeren hatta oyunda olmayan "inner" geni owl ishhin gibi bossları da içeren bir gaunlet 16 17 tane falan boss olması lazım orada ekstra bir ödülü de yoktu sanırım ego tatmini dışında :D

Hocam çok teşekkür ederim bilgiler için anladığım kadarıyla shura gaunlet için shura endingi bitirmem lazım ayrıca değil mi?

Bir de ng+ örnek vermek gerekirse resident evil 4 remake gibi deli dehşet güçlü oynadığımız düşmanların her şeyinin aynı kaldığı bir save mi oluyor? Yoksa bossların gücü bizim gücümüze orantılı mı oluyor?

Hocam çok teşekkür ederim bilgiler için anladığım kadarıyla shura gaunlet için shura endingi bitirmem lazım ayrıca değil mi?

Bir de ng+ örnek vermek gerekirse resident evil 4 remake gibi deli dehşet güçlü oynadığımız düşmanların her şeyinin aynı kaldığı bir save mi oluyor? Yoksa bossların gücü bizim gücümüze orantılı mı oluyor?

Sadece shura endingi yetmiyor yukarıda anlatmaya çalıştım tekrar yazayım şu an sizin yapmanız gereken bu oyunu bitirmeden owl(father) bossunu yani hirata estate'e ikinci ziyerette karşınıza çıkacak olan bossu ve demon of hatred'i kesmeniz gerekiyor sonra oyunu istediğiniz ending ile bitirin. Sonrasında ng+ başlayıp shura endingi ile oyunu bitirmeniz gerekiyor sonrasında gaunlet açılacak.

Souls oyunlarında ng+ döngülerinde ng+7ye kadar canavarlar ve bosslar güçleniyor hocam nispeten daha kolay gelecektir ilk oyuna göre ama güçleniyor herşey.

Sadece shura endingi yetmiyor yukarıda anlatmaya çalıştım tekrar yazayım şu an sizin yapmanız gereken bu oyunu bitirmeden owl(father) bossunu yani hirata estate'e ikinci ziyerette karşınıza çıkacak olan bossu ve demon of hatred'i kesmeniz gerekiyor sonra oyunu istediğiniz ending ile bitirin. Sonrasında ng+ başlayıp shura endingi ile oyunu bitirmeniz gerekiyor sonrasında gaunlet açılacak.

Souls oyunlarında ng+ döngülerinde ng+7ye kadar canavarlar ve bosslar güçleniyor hocam nispeten daha kolay gelecektir ilk oyuna göre ama güçleniyor herşey.
Yok hocam onu anladım zaten de yani o bosları kestikten sonra ng+'ta shura endingi bitirmem lazım gaunlet için yani onu demek istemiştim doğru anladım değil mi? Bir de şu anda owl (father) bosuna nasıl ulaşacam bilmiyorum yok o boss hirate estate'te yok nasıl kesicem onu? Galiba onu emma veriyordu ama şu an hikayede ishin hasta ve emma onun yanında talk açınca da aynı şeyleri söylüyor. Çözümü nedir?

Tıkandım galiba bir çözümü yok gibi. Oyunu en baştan bitirip sonra shura yapmak zorunda kalıcam gibi duruyor maalesef ki

Ayrıca hocam kuros charm diye bir şey de varmış onun olayı nedir? Nasıl alınıyor?

Son düzenleme:
Yok hocam onu anladım zaten de yani o bosları kestikten sonra ng+'ta shura endingi bitirmem lazım gaunlet için yani onu demek istemiştim doğru anladım değil mi?
Evet hocam.
Bir de şu anda owl (father) bosuna nasıl ulaşacam bilmiyorum yok o boss hirate estate'te yok nasıl kesicem onu? Galiba onu emma veriyordu ama şu an hikayede ishin hasta ve emma onun yanında talk açınca da aynı şeyleri söylüyor. Çözümü nedir?
Hocam emma ve sculptor konuşurken onlara birkaç kez eavesdrop yapma sonrası alınan father bells charm ile hirataya ikinci ziyaret oluyordu fakat adımları tam hatırlayamıyorum şu an ona internetten sekiro wiki sayfalarından vs bakın isterseniz

Ayrıca hocam kuros charm diye bir şey de varmış onun olayı nedir? Nasıl alınıyor?
Kuros charm ng+ da oyun başı kuronun size verdiği birşey. Eğer kuroya geri verirseniz oyun zorlaşıyor. Şöyle ki deflect yapamadığımız blocklardan da hasar alır hale geliyorsunuz daha fazla hasar alıyorsunuz ve düşmanlar da daha güçlü oluyor. Ekstra bir challenge isteyenler için kısaca, bir getirisi yok

Sağ olun hocam değerli bilgileriniz için ancak ne yazık ki Father'a bu saatten sonra mümkün değil internetten baktım. Ana hikayede divine Dragon'u öldürmeden önce owlu öldürdükten sonra emmayla talk yapmam gerekiyormuş. Ayrıca Ishın ashina ve demon of hatredı nasıl kesebilirim? Çünkü artık akıl sağlığımı yitirmeye başladım hocam. Oyun save sürem 35 saat 7 saati ishin ashina sword saint. Genchiro ve ilk fazı geçebiliyorum ancak sonrası şans. Demon of hatredı ise 10 kez denemişimdir o daha da zor. Daha ilk fazını geçemiyorum. Sırf isshini denememin sebebi ana hikaye bitsin diye. Bildiğiniz hala çalışan bir cheese var mı? En son ona başvuracağım

DoH için çatıya çıkmalı bir cheese var boss direk intihar ediyor yapması biraz zor ama bossu kesmekten daha kolay kesinlikle :D Nu videoda nasıl yapıldığı gösteriliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İsshine gelince de aslında olay biraz ikinci fazda çünkü son faz biraz rng ile elektrik saldırısı beklemenize bakıyor genichironun son elektrikli fazı gibi. Elektriği yansıtarak rahatça kesebiliyorsunuz ama dediğim gibi asıl olay bence 2. fazda.

Geri
Yukarı