Sennheiser GSP 301 için ses kartı önerisi

mrwhite00

Femtopat
Daha fazla  
Benim masaüstü bilgisayardan hiçbir şekilde ses gelmiyor ve mikrofon da çalışmıyor. Muhtemelen anakartın ses kartı bozuldu ya da jak girişleri bozuldu. Ekstra USB girişli ses kartı alıp kullansam ses alabilir miyim bilgisayarımdan? Eğer alabiliyorsam ses kartı önerisi alabilir miyim? Bilgisayarın anakartın ses kartından memnunum. Anakartım ASUS P6P67-M.
Bütçe 400-500 lira civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ugreen'in USB kartları veya 2.el Creative ASUS'un mikrofon girişli ses kartlarını kullanabilirsin.

Anakart ile pek alakan olmayacak taktığın ses kartındaki çip üzerinden sesi içleyip sana verecek.

Aynı kalitede gelme olasılığı düşük. Büyük ihtimalle daha kötü gelecektir. İptal etme (ve bütçeyi esnetme) şansınız olursa şunu deneyin, birkaç yıldır oyuncu kulaklıklarımda kullanıyorum kesinlikle anakartlardan (çok pahalı olan anakartlar hariç) daha iyi:

Aynı kalitede gelme olasılığı düşük. Büyük ihtimalle daha kötü gelecektir. İptal etme (ve bütçeyi esnetme) şansınız olursa şunu deneyin, birkaç yıldır oyuncu kulaklıklarımda kullanıyorum kesinlikle anakartlardan daha iyi:

Bana mikrofon girişi için de lazım ve bu yurt dışından geliyor bana acilinden lazım bütçeyi çıkarabilirim 600 700 liralara kadar.

Bana mikrofon girişi için de lazım ve bu yurt dışından geliyor bana acilinden lazım bütçeyi çıkarabilirim 600 700 liralara kadar.

Mikrofonu da kullandırtıyor zaten. Sizin kulaklıkta mic ve kulaklık ayrı jack mı? Benim Sennheiser'da birleşik olunca sizinki de öyledir diye tahmin etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı