Sennheiser HD 458BT fiyatına değer mi?

hengin

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba,
Kulaklik araştırırken Sennheiser HD 458 BT modeli dikkatimi çekti. Bu kulaklık 4300 TL eder mi? Bu kulaklığın alternatifleri neler olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Kulaklik araştırırken Sennheiser HD 458 BT modeli dikkatimi çekti. Bu kulaklık 4300 TL eder mi? Bu kulaklığın alternatifleri neler olabilir?

Sennheiser kafaüstü kulaklıklar genel olarak parasını hak eden kulaklıklardır (kulak içleri de iyidir ama fiyatları bence abartılı kulak içi alanında) ama bu fiyatta daha iyi alternatifler olabilir mi olabilir tabi. Piyasa o kadar oynak ki bu fiyatlar ne kadar kaliteyle doğru orantılı ilerliyor anlamak zor fiyat hafızamız dumura uğradı.

Hangi amaçla kullanacağınızı da yazarsanız birebir kullanan insanlar daha iyi alternatifler varsa fikirlerini yazabilir.

Ayrıca Akakçe üzerinden aratırsanız 3900 TL civarına var bu model.

Ek olarak İstanbul'da yaşıyorsanız Sennheiser'ı deneyebileceğiniz yerler vardır kendiniz deneyip bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba,

Senheiser'in BT 450 modelini aldım ve aldığım gün iade ettim kafa üstündeki sünger kısmı çok ince yani kafayı ağrıtacak cinsten bir de kulak pedleri her kulak yapısına uygun değil ben ve ablam denedik ikimizede uymadı elimde halihazırda olan Soundcore Life Q30 Q35 ve G PRO kulaklık mesela tam uyuyor kafama Senheiser'i iade ettim. Bütçe yeterliyse skullcandy bakılabilir

Senheiser'in BT 450 modelini aldım ve aldığım gün iade ettim kafa üstündeki sünger kısmı çok ince yani kafayı ağrıtacak cinsten bir de kulak pedleri her kulak yapısına uygun değil ben ve ablam denedik ikimizede uymadı elimde halihazırda olan Soundcore Life Q30 Q35 ve G PRO kulaklık mesela tam uyuyor kafama Senheiser'i iade ettim. Bütçe yeterliyse skullcandy bakılabilir

Bu yüzden deneyerek almak iyi olur, ses olarak Sennheiser memnun eder kafaüstü konusunda bu işin duayeni bir firma ama tabi konfor herkese uymayabilir, ya da ANC başarımı nasıl vs bunları deneyerek almak iyi olabilir.

Hifilife diye bir yer vardı İstanbul'da onlar deneme imkanı sağlıyor olabilir. Ya da büyük elektronik marketlerde varsa teşhirde olabilir.

Hocam bende bir kulaklık araştırıyorum ama benim istedigim özellikler farklı önceliğim cok yönlü bir kulaklık laptopta film müzik ve oyundada tatmin etmeli ses kalitesi iyi olmalı taşıma çantası olmalı ve kulağa baskı yapan değil kulagi cevreleyen icine alan bir model olmalı dayanıklı olmalı seyahat icin mikrofon pek önemli değil onerebileceginiz model var mı gerekirse momentum 4'e kadar çıktım bütçe açısından.

Hocam bende bir kulaklık araştırıyorum ama benim istedigim özellikler farklı önceliğim cok yönlü bir kulaklık laptopta film müzik ve oyundada tatmin etmeli ses kalitesi iyi olmalı taşıma çantası olmalı ve kulağa baskı yapan değil kulagi cevreleyen icine alan bir model olmalı dayanıklı olmalı seyahat icin mikrofon pek önemli değil onerebileceginiz model var mı gerekirse momentum 4'e kadar çıktım bütçe açısından.
Sony WH-1000XM5 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Sony 10 bin bandında çok iyi işler çıkartıyor. 1000xm5 öneririm.

Geri
Yukarı